Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

wychodzi na to, że w tej formacji są jeszcze normalni ludzie.

 

a od siebie dodam, że takie "odgórne nakazy" robią policji więcej złego niż dobrego.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Policja otrzymała info o ustawce wszelkiej maści "ścigantów" i powiem Wam, że coś było na rzeczy (sporo mocnych aut w okolicy i przy okazji kilka dobrze ukrytych rodiowozów).

To tyle. Nie szalejcie, nie warto robić sobie problemów..

 

No pewnie mają specjalną komórkę infiltrującą subkulturę street racingu w stolicy i dzięki tej znakomicie przygotowanej strategii weszli w posiadanie tajnych informacji na temat terminu ustawki ;)

https://www.facebook.com/events/1446647488917166/?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam. Ale uważam, że warto by niektórych przytemperować.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Policja otrzymała info o ustawce wszelkiej maści "ścigantów" i powiem Wam, że coś było na rzeczy (sporo mocnych aut w okolicy i przy okazji kilka dobrze ukrytych rodiowozów).

To tyle. Nie szalejcie, nie warto robić sobie problemów..

 

No pewnie mają specjalną komórkę infiltrującą subkulturę street racingu w stolicy i dzięki tej znakomicie przygotowanej strategii weszli w posiadanie tajnych informacji na temat terminu ustawki ;)

https://www.facebook.com/events/1446647488917166/?fref=ts

 

 

Hehe dobre dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. Nie zakładam nowego tematu .

Jak wyglada organizacja wyjazdu ze stolicy na zlot w Ułężu?

Ile osób jedzie 19 lipca ????? Nie pytam tych co jadą wcześniej.

Jakaś ustawka ? Miejsce ? Godzina ?

Nic jeszcze nie ustalone generalnie....ale pewnie będziemy jechać w sobotę rano na parę aut :wink: bo nadgorliwi, pijoki i organizatorzy pojadą pewnie w piątek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK czyli jest Nas już dwóch .

Ustawka pewnie gdzieś przy wylocie z Wawy

 

Najprawdopodobniej trzech, jesli z jakiegos powodu nie pojedziemy tam dzien wczesniej w piatek wieczorem.

Mozna ustalic jakies miejsce spotkania, moze na Ostrobramskiej na BP tuz przed media markt ?

I z tamtad wylot na droge numer "2" i potem na "17" ?

 

pozdro

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ja swoje odstałem pod stadionem. pogodę miałem OK! i całkiem przyjemne widoki ;)


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Paweł spokojnie ktoś będzie jechał :) Ja się jeszcze waham czy jechać w piątek czy w sobotę rano.

Na miejscu dobrze by było być ok 10, bo i tak o 11 dopiero zaczyna się sprawnościówka i 1/4, więc myślę że można spod Fusa o 8:30 wystartować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł spokojnie ktoś będzie jechał :) Ja się jeszcze waham czy jechać w piątek czy w sobotę rano.

Na miejscu dobrze by było być ok 10, bo i tak o 11 dopiero zaczyna się sprawnościówka i 1/4, więc myślę że można spod Fusa o 8:30 wystartować.

 

lepiej kolo 8, troche kilometrow jest a przeciez nie bedziemy przekraczac 90km/h wiec moze sie troche dluzyc

no ale to ustalimy sobie w czwartek/piatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Od Fusa mamy 108 km, więc w 1.5h damy radę zajechać jadąc przepisowo. Możemy zrobić zbiórkę o 8, parę min poczekać na spóźnialskich, po jakiś 15 min ruszyć i będzie git.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Fusa mamy 108 km, więc w 1.5h damy radę zajechać jadąc przepisowo. Możemy zrobić zbiórkę o 8, parę min poczekać na spóźnialskich, po jakiś 15 min ruszyć i będzie git.

 

Hej

Pare postow wyzej bylo napisane ze na BP na Ostrobramskiej. W zasadzie to 500m rozniczy. Czy fus czy BP zadna taktyczna roznica, kwestia dogadania.

Ok czyli ostatecznie przy fusie, o ile dobrze naliczylem to 6 nas pojedzie tak ? Jesli kogos pominolem to krzyczcie.

Plastick

wujekwaldus

///Michal

PawelRat

andrzejmakoho

ja

 

Pozdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.