Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

słyszelim ale nie widzielim, podobno były właściciel nie do końca był zadowolony z artykułu (też tak słyszelim)


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie linka,

 

nie ma linka. Chyba, że ktoś zrobi skan z numeru 5/2013 artykułu pt: "Przyjemne z pożytecznym – takie może być E91"

Już sam tytuł artykułu załamał byłego właściciela ;) jak z "Działkowca" - "Przyjemne z pożytecznym – Skoda i działka za miastem":lol:

Edytowane przez kacpercio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie, z chęcią bym posłuchał co PawełRat ma do powiedzenia. Pewnej wiedzy nigdy dość.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie linka,

 

nie ma linka. Chyba, że ktoś zrobi skan z numeru 5/2013 artykułu pt: "Przyjemne z pożytecznym – takie może być E91"

Już sam tytuł artykułu załamał byłego właściciela ;) jak z "Działkowca" - "Przyjemne z pożytecznym – Skoda i działka za miastem":lol:

No więc oficjalnie mogę napisać, że BMW Trends wydrukowało artykuł bez autoryzacji właściciela !

Wydrukowany artykuł był modyfikowany przez moją osobę i zaakceptowany w innej formie. Tytuł miał być "Touring z potencjałem.." :wink:

Dodatkowo popełnili karygodne "faux-pas" drukując na okładce zdjęcie e91 i podpisując je o ile pamiętam E21 albo 24 :lol:

...poziom tego pisma jest niestety bardzo mizerny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydrukowany artykuł był modyfikowany przez moją osobę i zaakceptowany w innej formie.

Jak widać media kłamią i nie można im ufać ;) Więcej wywiadów nie będziesz udzielał :lol:

 

Jak ktoś się wybiera dzisiaj do Arkadii niech da mi info to może podjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dajcie linka,

 

nie ma linka. Chyba, że ktoś zrobi skan z numeru 5/2013 artykułu pt: "Przyjemne z pożytecznym – takie może być E91"

Już sam tytuł artykułu załamał byłego właściciela ;) jak z "Działkowca" - "Przyjemne z pożytecznym – Skoda i działka za miastem":lol:

No więc oficjalnie mogę napisać, że BMW Trends wydrukowało artykuł bez autoryzacji właściciela !

Wydrukowany artykuł był modyfikowany przez moją osobę i zaakceptowany w innej formie. Tytuł miał być "Touring z potencjałem.." :wink:

Dodatkowo popełnili karygodne "faux-pas" drukując na okładce zdjęcie e91 i podpisując je o ile pamiętam E21 albo 24 :lol:

...poziom tego pisma jest niestety bardzo mizerny

To słabo chciałem do nich pisać w sprawie "patronatu medialnego" zlotu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.