Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a czy zawsze potrzebny jest sens? czasem dobrze jest coś zmienić choćby dla braku widoku betonowych domów.

ktoś ostatnio pisał, że warto trochę pomieszać w spotowych miejscówkach. ja w każdym razie jestem za -choć nic nie zastąpi klimatu garażu podziemnego w Sadyba Best Mall, kiedy człowiek nie wie kiedy wyłącza światło :D


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Panowie proponuje dzisiejszego spota zrobić w Maku bo jakoś nie uśmiecha mi się 2h stać na tym zimnie.

wujekwaldus przyjeżdżasz sam czy mam przyjechać po Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za tydzień kto będzie chętny to zapraszam do Arkadii, o 19.00 ma być jakiś zlot wszystkich marek zorganizowany dla jakiejś dziewczynki Klary, impreza nazywa się wiosenny tuning spot, będzie można kupić wlepki itd. Z tego co wiem ma być sporo autek. My się standardowo spotykamy o 20 na -2 niebieski i o 20.30 jedziemy na inny sektor. Ja liczę że śniegu nie będzie więc wyjadę na nowym kapciu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klara? Czyżby stowarzyszenie "Klara POWER"? No to będę obowiązkowo.

Od dłuższego czasu śledzę ich poczynania. Obecnie stawiają na koła coś co nazwali "mechaniczną pomarańczą"

856854_364213800359776_731795846_o.jpg

Generalnie bardzo zdeterminowani ludzie.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak to się skończy. Wcale nie trzeba się ścigać, żeby pały przyjechały. Wystarczy jeden telefon od życzliwego. Poza tym muszą niebiescy raz na jakiś czas się wykazać. Niestety nie jest to teren prywatny jakim jest cargo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Witam:D Od czegoś trzeba zacząc :oops:

 

Swoimi dywagacjami przypomnieliście mi, iż sam nie wożę trójkąta :duh: i chyba trzeba się zaopatrzyć. NA spotach bywa coś starszego czy głownie same młódki ?

Pozdro i miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.