Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj sie spotykamy ??

 

Chłopaki będą jechać do Grodziska obejrzeć jak tam się buduje park rozrywki ;)

Za tydzień jest oficjalny spot. Ale jeśli ktoś ma ochotę to może dzisiaj przyjechać.

Ja dzisiaj odpadam bo mam inne plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Dzisiaj sie spotykamy ??

 

No właśnie... ja bym chętnie zajrzał bo jeszcze nigdy mnie nie było a tyle spotkań mi umknęło :cry2:

 

Niestety nie mieszkam na co dzień w Warszawie i nie wiem czy mam dziś czekać czy wracać do siebie na wioskę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mały OFFtop.

 

http://www.autogaleria.pl/auto_test/bmw-m3-coupe,693.html

 

Widziałem, że auto Was mocno zainteresowało a i niektorzy pytali o pochodzenie.

Auto z Austryjackiego parku prasowego użyczone do testu w ramach pożegnania modelu.

 

W momencie trwania testu 1100-1650km przebiegu.

Zapraszam do lektury gdyż już nie ma go w PL i prawdopodobnie nie zobaczycie go w żadnej z gazet na rodzimym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam koledzy że piszę w tym dziale, potrzebuje waszej pomocy a dokłądnie mój brat. Wczoraj o godz 13.40 na skrzyżowaniu ul Pułwskiej i Płaskowickiej mój brat miał wypadek swoją nową bawarką ( nie z jego winy ) przednio-napędówka wpadła na czerwonym i stało się, na szczęście bez ofiar. Policja przyznała winę mojemu bratu i sprawa roztrzygnie się w sądzie, mój brat jechał z kolegą ale ten kolega jest mało wiarygodnym świadkiem, tamten kierowca nie ma żadnego świadka ale ma kumpla w policji co był na miejscu zdarzenia. Moja prośba do Was, może ktoś z was widział ten wypadek, może ktoś z waszych znajomych widział i był świadkiem i czy jest w stanie być świadkiem w sądzie. Ja uruchomiłem powoli swoje kontakty ale to mało, czekamy teraz na monitoring. Każde info jest przydatne. Dzięki wielkie za jaką kolwiek pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedł do prawnika specjalizującego się w tego typu przypadkach.

Będziecie mieli pewność co i jak należy zrobić żeby w praktyce było ok.

 

P.S. Od siebie mogę doradzić, że poszedłbym możliwie szybko do sklepów, banków i

wszystkich możliwych miejsc w pobliżu miejsca zdarzenia gdzie jest jakikolwiek monitoring

lub ktoś (będąc na papierosie) mógł coś widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat był w tych miejscach gdzie są kamery, udostepnią nagranie na prośbę policji,więc już wszystko wiemy co i jak,rozmawiałem ze znajomym z komendy, podpowiedział co robić, podobno są tam 3 kamery, jakaś musiała nagrac całe zdarzenie, nad prawnikiem myślimy. Dobra może koniec off topa, jak by ktoś coś widział to czekam. Dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.