Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

Włodi, ja nie mam ringów.

perwersja polega na tym, że auto jest wyposażone w automatyczne światła do jazdy dziennej. tylko trzeba to włączyć w kompie i ustawić przełącznik na "auto".

tylko, że pan hauer wie lepiej i sobie przytkać wolał. mam nauczkę :duh:


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Włodi, ja nie mam ringów.

perwersja polega na tym, że auto jest wyposażone w automatyczne światła do jazdy dziennej. tylko trzeba to włączyć w kompie i ustawić przełącznik na "auto".

tylko, że pan hauer wie lepiej i sobie przytkać wolał. mam nauczkę :duh:

To czemu nic nie mowisz ? Wezme kompa w nastepny czwartek i sprobujemy to włączyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moje auto dziś zmieniło właściela. Na jakiś czas chyba zdradzę markę i poturlam się czymś zwykłym by później wrocić do 330d LCI. Gdybyście słyszeli że ktoś znajomy sprzedaje pewne niemieckie auto to prosze o info.

Budżet do 38000. Preferowane coś z grupy VW-Audi z DSG.

 

Na spot jeszcze wpadnę... Jak będę miał czym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wagen jak to wagen ma sprawnie i wmiare tanio wozic dupsko. Napewno nie do dawania radosci ;)

Z tym portfolio to moze faktycznie sie uda. Najbardziej zaluje ze mialem zamiar zrobic porzadna sesje pozegnalna ale nowy wlasciciel sie uparl ze zabiera auto od razu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a to ciekawa teoria że niby do wieśwagena tańsze części czy jak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do E91 szło wszystko co najlepsze, bez kompromisów + serwisy również w ASO

Jak kupię coś zwykłego co nie bedzie moim oczkiem w głowie to z automatu serwis bedzie przystępniejszy cenowo tym bardziej ze mam zaprzyjazniony warsztat i duzo lepsze rabaty. DSG jezdzi się dobrze, małolitrażowe TFSI też dają radę w mieście.

Koniec off topa, jest jak jest. Jak masz Gorik dobre BMW do polecenia to poleć i już a jak nie to przyjdzie mi zaczekać na porządnie wyposażone LCI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie to nie chodzi o to że mam Ci coś do polecenia tylko jak sprzedaje części to nie nie widze żeby cokolwiek miało być tańsze moze poza filtrami a mam wielu klientów którzy w 2,0tdi włozyli pół samochodu, a tsi wiecej stoi niz jezdzi, rozumiał bym twój ruch gdybyś miał 330i 335i ale miałeś super zadbanego dieselka i zamieniasz siekierke na kijek :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą rację w obydwu przypadkach, że takiego egzemplarza jak mój lepiej byłoby nie sprzedawać oraz to że 2.0TDI sprzed 2006r to kiepska konstrukcja dlatego nie mam ciśnienia na takie auto ale jeśli trafi się pewne to czemu nie. Ceny na części lepsze bo mam bezpośredni dostęp, nie muszę kupować oryginałów i serwisować w ASO + na samym AC zaoszczędzę 2k rocznie. E91 było dobrze ubezpieczone :8)

 

Auto sprzedane nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Za rok czy półtora kupię LCI, które będzie jeszcze lepsze :)

Edytowane przez Cheeroki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro chyba wybiorę się na spot BKW. Spot jest o 20 na parkingu pod lotniskiem na Bemowie (koło WORDu).

 

Mapka dojazdu skradziona ze strony BKW:

http://pc-care.pl/mapa_bemowo.jpg

Wjazd jest od ulicy Piastów Śląskich.

 

Wybiera się ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jutro chyba wybiorę się na spot BKW. Spot jest o 20 na parkingu pod lotniskiem na Bemowie (koło WORDu).

Wybiera się ktoś jeszcze?

10 min piechotą od mojego bloku - przyjdę z buta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.