Skocz do zawartości

E 61 @004 525d


AdiRulezz1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow!

 

Przymierzam sie do zakupu autka jak w opisie. Dotychczas mialem e 46 330d ten ma niby byc 525d. Chcialbym poprosic o opinie na temat tego silnika. To jest chyba 177km. Jakies upierdliwe awarie itd.

Dziekuje za pomoc :)

 

 

 

Jest podklejony temat o kupnie E60...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ich jeździ i niewiele słychać o ich awariach. Można więc założyć, że to dobry wybór.

 

A powiedz dlaczego akurat ten silnik? czemu nie poszukasz 530? Jeśli się trafi ładny egzemplarz to nie ma sensu się ograniczać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli znikoma? moja e46 z tym silnikiem przez 3 lata nie zrobila mi zadnego psikusa... wie ktos moze czy w 2005/6 roku byly juz takie fl, ktore sa palone na guzik a 530 ma 231 koni? znalazlo mi sie cos ciekawszego :twisted: ma ktos moze head up'a? jak to sie sprawuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam to co mowi Capaz, mam i 525d i 530d.

silnik pomimo ze ma mniejsza pojemnosc nie rozni sie niczym od 3,0d.

nie wiem, czy to przypadek, ale u mnie 525d, jak narazie, sprawia duzo mniej problemow niz 530d :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj VIN. Jutro Ci napiszę na PW co ustaliłem.

 

A 525d mam aktualnie, tylko poliftowe z silnikiem 3,0.

 

Wydaje mi się, że te modele, zarówno przed i po lifcie są mniej wysilone i dlatego sprawiają mniej problemów.

 

A z ciekawości, czy 525d przed liftem ma klapki w kolektorze? Bo jak już wiadomo LCI nie ma ich standardowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.