Skocz do zawartości

E36 problemy z "dafkowaniem" paliwa


bober86

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka problem u mnie jest dziwny w mojej e 36 na silniku m50b20 bylo cos takiego ze jadac ze stala predkoscia spalanie chwilowe gonilo z prawej na lewa nigdy nie stabilne i bylo czuc przy obciazeniu ze auto przyspiesza i slabie i to samo mam po swapie silnika na m50b25 ( inne ecu inna przepływka innt tps wiazka ta sama ) gdzies mi sie obilo o uszy ze z racji tego ze nie mam katalizatora(wyciolem) później zapodam filmik jak to wyglada w praktyce

 

viewtopic.php?f=68&t=120678

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kata wyciolem bo juz byl tak obgnity ze nie bylo do czego sie zlapac a wiadomoze jest drogi i go wywalilem ..... a ze starego silnika nie zostalo nic prucz wiazki ( sprawdzalismy ze schematami niczym sie nie rozni 2.0 od 2.5) cewki wtryski i ect. jest z 2.5 jakies tam pojecie mam i te zeczy wymienilem .... najgorsze ze objawy byly tez na starym silnikuy ... zostala tylko sonda ze starego i chyba dzis ja wymienie na wszelki.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.