Skocz do zawartości

listwy wew x6


Szwajcar

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,kupilem niedawno x6 z wykonczeniem wew aluminiowym .listwy sa zniszczone i zastanawiam sie czy nie okleic ich folia (carbon) mam pytanie czy jest to do zrobienia czy raczej kupic inne orginalne tylko ze wykonczenie carbonowe lepiej by mi odpowiadalo .z gory dzieki bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Okleic mozna ale co to za jakosc wykonania jest...zenada.auto z 2011 i listwy oklejac trzeba.gdzie sie podziala jakosc bmw?moje x5 jest 7 lat starsze i nigdzie nic nie obdrapane.szkoda, ze tak mlode auto za takie pieniadze foliami 3m oklejac.paranoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisales zenada ;jakosc; no wlasnie mialem 525 brek (2005 r) przez piec lat i puscilem go w stanie idealnym a tu po dwoch latach takie zniszczenia ,bylem sie pytac o carbon to mi policzyli 3200€uro wiec wydaje mi sie jak bedzie profesjonalnie oklejony to wygladac to bedzie lepiej nisz porysowane aluminium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak oczywiscie chodzi mi o jakosc.listwy dobrze oklejone beda wygladaly dobrze.ja zastanowilbym sie nad folia szczotkowane aluminium.widzialem, wyglada super+nie jest tak oklepana jak carbon.3M robi takie folie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprobuj, jest to montowane na spinki, napewno nie sa przykrecane( nie mowie tu o boczkach drzwi)

 

polukaj na aukcje jak to wyglada

np

http://allegro.pl/listwy-ozdobne-sport-pakiet-bmw-e70-x5-d41-i2962612472.html

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko jest po kontroli technicznej i po kompie, :D nic nie wyszlo i mam nadzieje ze po paru miechach tez tak bedzie :) kurcze musi tak byc , jak narazie to musze sie schlac dzis bo bylem zaplacic za dowod rejestracyjny i mnie lekko zszokowalo :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko jest po kontroli technicznej i po kompie, :D nic nie wyszlo i mam nadzieje ze po paru miechach tez tak bedzie :) kurcze musi tak byc , jak narazie to musze sie schlac dzis bo bylem zaplacic za dowod rejestracyjny i mnie lekko zszokowalo :cry2:

 

 

swoj chlop, trzeba chlapnac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.