Skocz do zawartości

Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL


jurasbreslau

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
No cos sie rusza.. Gk tds- juz sie robi dobra grupka z wami i kolega z 545i. Ja mam 2 znajomych ktorzy tez przyjada chyba, Kuba wrzuci info na facebooka wiec pewnie tez ktos sie zglosi.. Wpisujcie sie na liste zeby inni widzieli ze jest nas wiecej.. Zrobmy jakis wiekszy zlocik.. pogoda sie poprawia.. Wywiesze chyba info w Groszku na zuidzie bo widze tam czesto jak BMW podjezdzaja.. Co do miejscowki to Hoek juz byl 2 razy.. Wijk aan Zee jest tez spoko.. Wiec nie zalujmy na benzyne i widzimy sie 8 marca :) Daleko ale naprawde fajnie... Do dziela..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zbierze więcej osób to przyjedziemy:5xE61,525d,525d,525d,530d,535d. :mrgreen:

 

 

Gzegorz co to ma byc?:D E61 bylo w promocji w waszych okolicach? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipka calkiem pokazna :)

Panowie nie wazne jak daleko pojedziemy, bo i tak Marek z M3 bedzie miec najdrozej :mrgreen:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

Ja nawet nie zakladalem zimowych na ten sezon :D W Sobote teraz bylem w Paryzu i tez wszystko bylo spokojnie. Walilem po 160-170 w nocy przy 0-3 stopni i tylko raz zarzucilo :D przy naglym dodaniu gazu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Pain naprawde myslisz ze twoje auto moze spalic tyle co moje? Hehe.. watpie.. Kuba moze i dojade pierwszy ale wtedy do kosztow paliwa musze tez doliczyc koszty mandatow..:p Dosc gadania o kosztach bo ile by to nie bylo km to ja i tak wbijam. Fajnie spedzone popoludnie z dobra ekipa- bezcenne. Przypominam o wpisywaniu sie na liste bo na niej dalej 5 osob.. Grzegorz postarales sie? :) Wpisuj swoja grupke.. Kolega od 545i tez moglby to zrobic.. Dzialajcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie dokładnie tyle samo ale w tych samych ramach ;-) 30/100 to mało :-P oczywiście przy prędkości powyżej 240... ale o tym jak się spotkamy ;-) czy ktoś będzie łaskaw i podeślę ten adres :-) bo nadal nie znam :-P

Grubo albo Wcale...

FWD Is For GAY :P

http://www.youtube.com/user/Pienio21?feature=mhum#p/a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z edytować liste i dołozyc przy każdym nicku jaki kto ma silnik ?

Wrzucę listę i ogłoszenie na fejsa to może ktoś się zjawi, a jak ktoś obcy z forum będzie miał pogląd co będą za auta to może będzie miał większą chęc wpaść na zlocik :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit 2

 

1.Tomas e60 545i

2.Buhol e46 330xi

3.ibo e46 328ci

4.Dzikus e46 ?????

5.Ergan e92 330d

6.Lukas e46 330d

7.czerkiez e30 328i

8.Michal e46 328ci

9.elus_WSH M3 e46

10.Gedio e60 530d

11.Kubaa88 e46 330d

12.jurasbreslau e39 530d

13. Kukumamuniu e61 530d

14.Pain e34 525i

 

Jak narazie same swinki :D :norty:

Edytowane przez kubaa88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.