Skocz do zawartości

Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL


jurasbreslau

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Hehe.. Gedio wypiejmy za to moje autko, nie boj sie :p Tylko zeby wszystkim postawic po flaszce to musze troche zarobic i odlozyc.. Wiec musisz troche poczekac.. :D

A na powaznie, to nie dlugo sie zgadamy.. Trzeba ja opic co by sie nie psula no nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W ogóle panowie w Belgi jest cmentarzysko starych samochodów porzuconych podczas 2 wojny św. największe na zdjęciach wygląda to super był ktoś kiedyś? Co Wy na to aby spotkać się w takim miejscu? Pzdr

 

Masz na mysli to w miejscowosci Chatillon? Jezeli tak, to jest tam 350km+ z Hagi ;D Ciezko troche;D trzebabylo to jeszcze polaczyc z czyms innym i noclegiem najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. Gedio wypiejmy za to moje autko, nie boj sie :p Tylko zeby wszystkim postawic po flaszce to musze troche zarobic i odlozyc.. Wiec musisz troche poczekac.. :D

A na powaznie, to nie dlugo sie zgadamy.. Trzeba ja opic co by sie nie psula no nie???

 

Wiadomo, ze trzeba opic :D

Szczerze powiedziawszy swojego pierwszego autka E46 nie opilem i 5k zl pochlonela i dalej nie dziala potem;D

Ucz sie na moich bledach :D

 

Mam jedna flaszke na zbyciu ;D Jeszcze z wesela kumpla;D

 

Moje zaproszonko aktualne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle panowie w Belgi jest cmentarzysko starych samochodów porzuconych podczas 2 wojny św. największe na zdjęciach wygląda to super był ktoś kiedyś? Co Wy na to aby spotkać się w takim miejscu? Pzdr

 

Masz na mysli to w miejscowosci Chatillon? Jezeli tak, to jest tam 350km+ z Hagi ;D Ciezko troche;D trzebabylo to jeszcze polaczyc z czyms innym i noclegiem najlepiej.

 

to tylko propozycja jak będą chętni to zawsze można coś pomyśleć :)

Będziesz Miał Wydatki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, kukumamuniu świeży w internetach? :D trochę późno na zwiedzanie tego cmentarzyska...ze 4 lata :mrgreen: http://www.strefaapokalipsy.pl/lesne-cmentarzysko-samochodow-chatillon-istnieje/ - ja mieszkałem w belgii 2005 - 8, to się załapałem, daleko nie było... :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, kukumamuniu świeży w internetach? :D trochę późno na zwiedzanie tego cmentarzyska...ze 4 lata :mrgreen: http://www.strefaapokalipsy.pl/lesne-cmentarzysko-samochodow-chatillon-istnieje/ - ja mieszkałem w belgii 2005 - 8, to się załapałem, daleko nie było... :norty:

 

Dopiero pare miesięcy temu czytałem gdzieś że warto się tam wybrać a tu proszę.. No to dzięki za ostrzeżenie bo ja i tak miałem zamiar się tam wybrać..

Będziesz Miał Wydatki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
I cisza na forum... Chyba czas zaczac temat kolejnego spotkania co? Jakies propozycje co do miejsca? Czas uzgodnimy pozniej... Zyjcie cos :) Czekam na odzew...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie :cool2:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukunamuniu gdzie sie wczoraj bujales o 9:30 w strone A4?:D

Kiwalem Ci i mnie nie widziales :D Jechalem moim super firmowym VW Caddy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukunamuniu gdzie sie wczoraj bujales o 9:30 w strone A4?:D

Kiwalem Ci i mnie nie widziales :D Jechalem moim super firmowym VW Caddy :lol:

 

 

a drogi kolego byłem nowe fele załozyc :) a Ty mogłeś droge zajechać.. to bym pewnie Cie zauwazył :D

Będziesz Miał Wydatki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie wydaje, ze to jest ta, ktora widzialem kilka razy na zlotach. :D Ona chyba swapowana byla. Z tego co mi obilo sie o uszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://postimg.org/image/ocj47amiz/

 

nic specjalnego ale lepiej niż było.. tamte fele idą na zimówki.. nie są to 18 :( ale dopiero kupiłem nowe opony, robie dużo km, spada komfort no i kobieta... ale na przyszły rok będe walczył dalej :mad2:

Będziesz Miał Wydatki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przodu dobrze na tym foto nie widac. Najlepiej robic foto rowno z nadkolem wtedy widac ile schowana jest felga. Tyl to tak się w oczy rzuca ze innego zdjecia nie trzeba :mrgreen: Edytowane przez feel_x

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja bym az tak nie wysuwał. Bo przy obciazeniu moze trzec. Poszukaj jakie et najlepiej pasuje do e6x pozniej zobacz jakie et maja twoje felgi i bedziesz wiedzial jakie dystanse zapodac

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.