Skocz do zawartości

Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL


jurasbreslau

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam o zaletach i wadach.. Wadę większego zużycia zawieszenia jeszcze mogę znieść ale piszą ze przy jeździe z większymi prędkośćiami nie jest wskazane na dystansach.. Jeździ ktoś ? Jakie wrażenia..?
Będziesz Miał Wydatki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie tyl wyglada tragicznie :D

 

Sam zastanawiam sie na dystansami do siebie mimo, ze mam 19' 9,5 cala z tylu i 285 laczek, to chetnie troche bym wysunal, ale tez obawiam sie tych duzych predkosci :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Panowie chyba troche zbaczamy z tematu jaki jest w tym watku.. Proponuje PW :) A tymczasem czekam nadal na propozycje co do miejsca kolejnego spotkania... Jakies pomysly?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Faktycznie tyl wyglada tragicznie :D

 

Sam zastanawiam sie na dystansami do siebie mimo, ze mam 19' 9,5 cala z tylu i 285 laczek, to chetnie troche bym wysunal, ale tez obawiam sie tych duzych predkosci :twisted:

Jak kupisz dobry dystans(firmowy),a nie z plasteliny to i 300km/h nie bedzie problemem.Miałem dystanse w e39 i nic się nie działo.Fakt że dałem za cztery 360€.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba troche zbaczamy z tematu jaki jest w tym watku.. Proponuje PW :) A tymczasem czekam nadal na propozycje co do miejsca kolejnego spotkania... Jakies pomysly?

 

Teraz to już można powoli myśleć o tym "integracyjnym" spotkaniu w końcu? :norty: I oczywiście ruszyliśmy temat Autoshow w Rotterdamie.

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa wstepnie jestesmy umowieni na Rotterdam.

 

Integracyjne spotkanie jak najbardziej :) Panowie zblizaja sie moje urodzinki, wiec na moja "cwiartke" moge kazdemu po browarku zafundowac;D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa wstepnie jestesmy umowieni na Rotterdam.

 

Integracyjne spotkanie jak najbardziej :) Panowie zblizaja sie moje urodzinki, wiec na moja "cwiartke" moge kazdemu po browarku zafundowac;D

 

Pozdrawiam.

 

o to koledze na urodziny juz prezent mam ;) z racji tego z za miech są moje :D :D hehe

to solenizant wybieraj czas i miejsce zintegrujemy sie :mrgreen:

Będziesz Miał Wydatki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/4280459

 

Takie cos dzisiaj znalazlem na Niedziela.nl :D

 

HART to ty? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyslalem mu wiadomosc e mail z naszym linkiem.

Chetnie przejechalbym sie pochwalic jak ladnie siadly dystanse do mojej furki :mrgreen: i zniszczyc twoje M3 na 1/4 :twisted: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gedio pochwal sie :) wrzuc zdjecia

mozna zobaczyc co to sie w niedziele bedzie dzialo..

 

a panowie polecicie mi jakis dobry warsztat w okolicy Hagi Rotterdamu? tylko zeby mieli pojecie.. i jeszcze jakis dobry najlepiej niedrogi sklep z czesciami do BMW tez w okolicy Hagi Rott..

pozdrawiam

Będziesz Miał Wydatki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gedio pochwal sie :) wrzuc zdjecia

mozna zobaczyc co to sie w niedziele bedzie dzialo..

 

a panowie polecicie mi jakis dobry warsztat w okolicy Hagi Rotterdamu? tylko zeby mieli pojecie.. i jeszcze jakis dobry najlepiej niedrogi sklep z czesciami do BMW tez w okolicy Hagi Rott..

pozdrawiam

Części możesz tu zamówić

http://czescidobmw.pl

Ceny mają dobre wysyłka nie droga i paczke masz za 3-4 dni od zamówienia.

Ja wszystko u nich zamawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Gedio.. widze ze zart ci sie w Holandii wyostrzyl.. :p hehe.. Gratuluje poczucia humoru.. Mozemy sie umowic ze wystartuje 5 sekund za toba ok? ;)

Co do tematu, daj znac jakbys dostal jakas odpowiedz.. Pomyslimy wtedy co dalej.. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam opowiadasz :D Ja po prostu jestem taki zartobliwy Lukasz :mrgreen: Mysle, ze jakies 1,5 sekundy mi wystarczy :twisted:

Odpisal cos ten typ z niedzieli? Nie dostalem od niego jeszcze zadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

A ja mysle ze ci jednak nie wystarczy :p Tak, dostalem odpowiedz na maila. Jak narazie to byloby nas trzech: ja, ty i tamten kolega.. Takze nie ma sensu chyba.. Ale zaprosilem go do nas na przyszlosc.. Wiec moze nasze grono sie powiekszy o e30.

 

Panowie co z tematem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na razie mamy chyba tylko 3-4 osoby chętne na spotkanie w Rotterdamie na autosalon ... :roll: dopisuje się ktoś jeszcze? Najlepiej w niedzielę 30.11

 

1. lewy23 (jako, że zaproponowałeś to chyba będziesz?)

2. jurasbreslau

3. kukumamuniu

4. Gedio

5. ...?

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autosalon aktualny :)

Maro jak masz ochote spotkac sie to smialo wal na telefon :D Moge podjechac (jak oddasz polowe za wache :mrgreen: )

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.