Skocz do zawartości

BMW ICOM A+B+C ISIS ISTA ISID


Dlugas27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

patrze i widze jakies polskie ceny A2

https://czescidobmw.pl/partscatalogue/81382311871-oryginal-bmw,11-81382311871-FOEBMW-0-0-81382311871.aspx

 

3,500zl

icom next

https://czescidobmw.pl/partscatalogue/81312360883-oryginal-bmw,11-81312360883-FOEBMW-0-0-81312360883.aspx

2,770 zl zobacze ile aktualnie

ktos kto tam pracuje mi cos wspomniał o 40% rabatu ciekawe ... :liar: na czesci

z drugiej strony A2 jest starszy a droszy :think: :think: co a2 lepszy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ceny spadły pewnie poszli po rozum do głowy w ACTICA po co dawać chińczykom zarabiac jak mozna więcej ori sprzedawać

kiedyś cena z A2 ABC koszt prawie 3tyś sam A2 bez BC w ostatnich ogłoszeniach kosztował ponad 1000 Euro

ceny na allegro to nieporozumienie ale wielu kupuje , wiem ponieważ często do mnie piszą

ja pytałem w serwisie ceny ICOM NEXT 2500 zł groszami a ICOM B next cana 830 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ciekawe jak chciałem cos taniej niz te 428funtów to dziewczyna poszła i pyta goscia a ten przychodzii i pyta po co mi to...? :nienie: mówi ze nie wie czy moze mi to sprzedac bo im konkurecje robie ..ja ze na własny uzytek ...czai ktos ich to po co jest numer jako cześć i mozliwosc sprzedazy ??? dziwny naród angole :mad2: a jak pół roku temu pytałem o aktualizacje softu w skrzyni to mi powiedzieli ze takiego czegos nie robią :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

din76 pytanko chyba do cebie bo ty tu wiesz co i jak :lol: lepiej kupic tego nexta za te 430f ori czy szukac A2 ori/ badz dobrego klona patrzac głownie pod katem aut po 2007 e70 e90 e60 f10

oprogramowanie (ista/p ista/d) ocziwiscie chomik ...lub jakies aktualizacje tego multiplixera w pózniejszym czasie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Juz odpowiedziałem w tym temacie ,

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=96&t=296410&start=15

ale powótórze A2 nawet ori koniec wspomagania i będzie blokada firmvare pod koniec 2018 roku lub na początku 2019 ,

później do nowego oprogramowania tylko NEXT , ze starym oprogramowaniem będzie chodził A1 i A2

do serii E już koniec nawet pierwsze F też sa już nie rozwijane wiec to oprogramowaie wystarczy

wszystkie E (a dla tych jest most interfejs ) będą chodzić i wystarczy do nich A2,A1 nawet tych z ostatnich lat produkcji,

tylko na swojej przyjemności aby miec nowy stopien integracji mozna programować nowszym oprogramowaniem niż 3.62

ista P to koniec tego programu pozostanie już niedługo tylko do serii E i nie będzie się rozwijać,

pewnie raz do roku zmienią stopien integracji a może i nie, ponieważ po co przesyłąć dane które nie ulegają zmianie

do starszych modeli opłąca się kupić A2 ori ale przyszłaść to NEXT i radzę tu inwestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a2 nikt Ci nie sprzeda. klona bym omijal z daleka. next jest najlepszym wyborem moim zdaniem, poza tym rozwojowy. cale zycie nie bedziesz jezdzil rupieciem... :mrgreen:

Kolego nie przesadzaj , jakoś setki ludzi kupili icom clone ,nawet pewnie nie wiedzą o tym tylko myslą że to ori bmw głowica ,

przecież tam nigdzie nie pisze Made in PRC , programowali od kilku lat bmw wszystkie moduły i to nawet warsztaty specjalizujące się w BMW

i jakś nie pisze na forum jakie mieli z tego powodu kłopty ,

dopiero od roku taka niska cena dlatego każdy przechodzi na next ori , a tak to prawie wszyscy kożystali z clone ,

jak clone ok to niczym się nie różni od ORI i kto mówi aby kupować na allegro można za 260$ kupić ABC A2 ,to koszt prawie ICOM NEXT B

a to że czasami sprzedają uszkodzone to niestety ryzyko :D (ori też sprzedają czasami uszkodzone i to tu na forum też można przeczytać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Din sam piszesz ze sa wadliwe klony. I ze niby ja przesadzam? :mrgreen: Przy obecnej cenie ori troche szkoda bujac sie w klony. Ale to moje zdanie. Kazdy ma prawo dokonac dowolnego zakupu. Przeciez nie my decydujemy jak kto dysponuje swoja kasa. :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na każdej linii produkcyjnej są wadliwe egzemplarze , jak pisałem, ori też czasami są uszkodzone ,

pewnie że ori lepszy, ale jeszcze kilka latemu nikt nie myslał o kupnie w serwisie głowicy .

mając warsztat i tak będziesz musiał kupic dodatkwy icom lub inny interfejs do bmw , do codziennej diagnostyki to nawet ori icom długo nie wytrzyma

dochodzą powypadkowe auta z uszkodzonymi liniami diagnostyczymi zwarciami szkoda icom który programuje sterowniki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.