Skocz do zawartości

Jak wyłączyć alarm w BMW E34 520 91r.


hiku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Proszę o pomoc moje auto stoi już 1 miesiąc.

 

Problem jest taki.

Zepsuł mi się pilot i nikt nie może go naprawić.Po wejściu do samochodu włącza się i nic nie mogę zrobić. Kontrolki się nie świecą....Proszę o pomoc,błagam. :(

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm masz seryjny czy dokładany? ja mam fabryczny i pod machą mam takie małe kwadratowe pudełeczko z wejściem na mały kluczyk, tam wyłączam syrenę. Co do kierunków, ewentualnie ogólnie całości to pomyślałeś o wyciągnięciu przekaźnika odpowiedzialnego za alarm? pod kanapą z tego co dobrze pamiętam jest ale nie pamiętam który więc musisz poszukać. Może troche druciarskie ale na chwile pomoże a do tego czasu wymyślisz coś z pilotem. Chyba, że od razu odcina Ci pompę paliwa to troche lipa

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mam alarm dokładamy bo w książce nic o nim nie pisze ..Na panelu od pilota pisze "PREDATOR" Wyciągałem to i wszystko przestało świecić .. kontrolki nie świeciły oddcinało dopływ paliwa prawdopodobnie :( co robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz immobilizer? to raczej on odcina paliwo. Nie rozumię tylko tego jak to nikt nie może go naprawic? wydaje mi się że to kwestia nowego pilota i zaprogramowania tylko

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie rycz tylko znajdz centralke od alarmu.Musi tam być przekaznik i trzeba go spiąć na krótko.Przeważnie siedzi za głośnikiem obok nóg kierowcy.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przekaźnika który odcina paliwo idą dwa czarne grubsze kable niż wszystkie inne , na pewno je poznasz , odłącz przekaźnik i zrób na tych kablach mostek , wtedy pompa normalnie po zapłonie powinna działać i nie powinna już odcinać paliwa .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pierwsza fota dolny przekaznik z uciętymi kablami,wystarczy go ścisnąć.

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic653842.html

Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.