Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

co sadzicie o tym ogloszeniu ?

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=173478093

 

Vin:

A670558

 

Jest wart swojej ceny ?

 

Nie wiem jak wy ale ja mam wrazenie ze ta alkantara (fotel kierowcy) jest troche zniszczony ? Czy to tylko mi sie wydaje ?

 

Ktos moze powiedziec czy alkantara w e91 po 140tys wyglada dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem od sprzedawcy ekspertyze wykonana przez rzeczoznawce z TÜV NORD Mobilität GmbH & Co. KG.

 

Fajnie to wyglada, dokladnie opisane co bylo robione, jakie sa uszkodzenia.

 

Generalnie tylko lekkie wgniecenie na dachu, nic wiecej sie nie dopatrzylem.

 

Jezeli ktos ma doswiadczenie w czytaniu takich dokumentow chetnie podesle w celu weryfikacji czy faktycznie jest unfallfrei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej dostałeś ekspertyzę/wycenę jaka była podstawą ustalenia wartości auta. Tak robi każda firma leasingowa jak wystawia auto na aukcję. Przyślij albo wklej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wycenę auta już "odcięli"... uszkodzenie-wgniotka dachu stwierdzone, stwierdzone róznice w grubości lakieru( może fabryczne ) na wszelki wypadek opisane jako naprawa, mniej ciekawe to, że brak serwsu przez około 50tys km oraz stan auta określony jako "średni"...to jest dobrze "wyjeżdżone" auto poleasingowe za około 85000pln ...wg mnie nie warto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się opis stanu auta `sredni` moj niemiecki oj sylaby jest.

Dzięki wlasie o taka opinie mi chodzilo. Ja tam same zalety widzialem, do teraz ;)

 

...jeśli chcesz zobaczyc jak wygląda pełna niemiecka ocena stanu i wartości to wyślij mi na PW swój adres mailowy ...jest bardzo przydatna kiedy szuka się auta w DE i znachodzi poleasingowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dobre auto używane musi być drogie - koniec kropka!

...ale tak mało kupujących wie, że DOBRE auto ma cenę równą wartości ...

 

Ja myślę, że wielu podświadomie to wie, ale naiwność bierze górę. Przecież mam mówiła, że "ludzie są z natury dobrzy"..... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten M-pakiet jest piekny, auto naprawdę ładne, ale moim zdaniem chyba troszkę drogie. Za 16-18k EUR bym brał. Jednak tutaj z opłatami wyjdzie jakieś 85k PLN, a to dużo za taki przebieg i jeszcze z jakąś długą przerwą w serwisie.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre auto używane musi być drogie - koniec kropka!

...ale tak mało kupujących wie, że DOBRE auto ma cenę równą wartości ...

 

Ja myślę, że wielu podświadomie to wie, ale naiwność bierze górę. Przecież mam mówiła, że "ludzie są z natury dobrzy"..... :mad2:

 

...Z pewnością tak jest .... niestety definicja tego co DOBRE została wypaczona ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten M-pakiet jest piekny, auto naprawdę ładne, ale moim zdaniem chyba troszkę drogie. Za 16-18k EUR bym brał. Jednak tutaj z opłatami wyjdzie jakieś 85k PLN, a to dużo za taki przebieg i jeszcze z jakąś długą przerwą w serwisie.

 

 

Dzieki Mlodzik18 za odpowiedz, czyli takie autko powinno kosztowac w granicach 16-18k. Tylko jak takie znalesc skoro wszystkie M-Pakiet to min 19k ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Expo niestety Ci nie opusci z tej ceny, moze korekcyjnie max. 200 euro.

 

Jezeli bierzesz auto w firme to masz 6000 vatu do odliczenia. Czy ja wiem, moze nie taka zla opcja? Przedzial cenowy dla LCI z M-Pakiem z tym przebiegiem jak na Niemcy raczej nizszy. A szkoda na 5000 euro to na wycenie warsztatowej w BMW Deutschland błachostka. Moje e61 miało wymieniony zderzak tył (zwykły, z parktronikiem), klapę z szybą, dwie lampy, lakierowany tylny błotnik bo była wgniotka przy stłuczce. Wysokość szkody 9800 euro, było wówczas 1,5 roczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

M packi LCI są w Niemczech bardzo w cenie, jeśli bezwypadkowe, niski przebieg i wypas to ceny z kosmosu. Nie mówię o komisach Turasów/Albańczyków itp. :)

Omawiane auto kosztuje tyle ile powinno, żeby nie powiedzieć, że cena jest atrakcyjna. Oczywiście porównując do naszego rynku jest mega droga. Ja w marcu sprzedałem krajowe, bezwypadkowe e91 318d z 2010r bez m paka (przelot 65000km) za 93tys zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos z tymi M-kami jest na rzeczy, Nowy Pakiet kosztuje jakies 20tys zl, roznica miedzy zadbanym z M a bez M to czasem 15ts zl, to tak jak by M dawal szsanse na mniejsza utrate wartosci.

 

Zastanawia mnie tylko zawieszenie, sporo naczytalem sie i wiekszosc wskazuje na to ze za twarde na nasze PL dziury, jedni mowia ze wystarczy wymienic RF na zwykle. Ale czy aby na pewno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos z tymi M-kami jest na rzeczy, Nowy Pakiet kosztuje jakies 20tys zl, roznica miedzy zadbanym z M a bez M to czasem 15ts zl, to tak jak by M dawal szsanse na mniejsza utrate wartosci.

 

Zastanawia mnie tylko zawieszenie, sporo naczytalem sie i wiekszosc wskazuje na to ze za twarde na nasze PL dziury, jedni mowia ze wystarczy wymienic RF na zwykle. Ale czy aby na pewno ?

...znasz drogi w swojej okolicy? sam sobie odpowiedz ...dodatkowo w przypadku 18"tek przy silniku 2.0 auto staje się taczką ... Kolega Houek ma auto z właściwym silnikiem do M-Pakietu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam m pack, 18" koła - na rft była tragedia, wymieniłem na zwykłe opony i auto zaczęło jeździć jak powinno, oczywiście dziury omijam, ale auto tłumi nawet przyjemnie jak na 18stki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno, fabrycznie auta wychodza z roznymi wielkosciami kol ? 16 - 18,19 .... cali, czy zawsze srednica kola jest taka sama np 16cali opona 205/60 dla 17 cali 225/50 itp. Pytam bo od srednicy kola zalezy predkosc na liczniku. Zastanawiam sie czy istnieje mozliwosc kalibracji samochodu pod odpowiednie kola, ASO, INPA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.