Skocz do zawartości

[e46] Świece żarowe do 330d


kymec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

znalazłem na allegro świece firmy meyle (ogólnie jest to dobra firma) jednak zastanawia mnie fakt dlaczego napięcie jest na nich 11V, podczas gdy z tego co czytałem powinno być 5V czy te świece będą dobre? Ktoś wymieniał w swoim dieslu świece na meyle? Pozdrawiam

 

Link:

http://allegro.pl/swiece-zarowe-bmw-e39-e46-320d-330d-525d-530-meyle-i2823480936.html

 

Wymieniać wszystkie 6 czy tylko upalone (3szt) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Te z aukcji to raczej do do M57, a kolega ma zapewne M57N.

Z wyglądu są identyczne, a różnica polega na ich zasilaniu:

M57 napięciem 11V i amperażem 15A [beru GN 024]

M57N napięciem 5V i amperażem 25A [beru GE 102]

 

Zazwyczaj wymienia się komplet, choć to też nie jest regułą.

 

Polecam zakup Beru który jest odpowiednikiem ORI.



Potrzebujesz klucza do blokowania wału korbowego M47 / M47N... mam taki! NOWA CENA 120zł!


Amsoil AFL + Archoil AR9200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje to co szlo na pierwszy montaz i nie kombinuje jak ty,i masz racje nie jestem specjalista ani dobrym mechanikiem,bo dobry mechanik siedzi w kanale i naprawie auta ,a nie przesiaduje na forum ludzi którzy sie ucza,a te swiece mayle po 20 zł to sie nadaja na śmietnik a nie do bmw,dobra świeca zaczyna sie od cenny 50 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie kłóćcie się bo to nie jest na to miejsce. Niech kolega Kymec zamontuje takie świece jakie chce. Jego samochód jego sprawa. chce jakieś meyle to niech będą nie nasza sprawa. Ja też zawsze montuje beru i każdemu doradzam żeby to były beru. Jak kolega chce oszczędzić troche kasy to niech sobie oszczędzi po co się złościć przecież nie bedzie tego montował w naszych furach tylko w swojej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym ja niby kombinuje? Czy ja chce wsadzić świece od ursusa? Te świece są przeznaczone do BMW, to, że BERU szły na pierwszy montaż nie oznacza, że są najlepsze oraz najbardziej wytrzymałe. Owszem będę montował części takich firm jakie uważam za słuszne i odpowiednie. Nie zawsze cena idzie w parze z jakością - zasada marketingu. Po za tym meyle to nie jest max gear czy też iskra... Proszę wytłumacz mi czym różni się świeca według twoich wytyczeń za 20zł od tej za 50zł (jakaś nowa technologia) chętnie się dowiem nowych informacji. Tulipan1310 zachowaj trochę szacunku do drugiej osoby i nie obrażaj na forum bo nie od tego ono jest. Po za tym żadna twoja odpowiedź nie odniosła się do tematu tylko wylewasz jakieś swoje osobiste odczucia w tym wątku. Z tego co widzę to już nie pierwszy raz ktoś zwraca Ci uwagę ze względu na twoje bezsensowne i nic nie wnoszące wypowiedzi. Koniec OT. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to mozesz kija od szczotki tam wsadzic,bedzie jeszcze taniej.i nikogo na forum nie obrażam,a ty jak wiesz lepiej to po co zakładasz taki kiepski temat,taki problem jak masz to najgorszy laik by sobie poradził,a po za tym forum jest po to żeby pomagac ,a ty komu pomogłes, a szkoda tej bmki bo szybko ja zajedziesz na tych lipnych cześciach,ale najwazniejsze że zaoszczedzisz na lizaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.