Skocz do zawartości

Lampy Halogenowe z Ringami DEPO | Recenzje, Pytania & Odp.


fatgrandma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do wymiany lamp i znalazłem dwa rodzaje które wpadły mi w oko:


https://allegro.pl/oferta/lampy-przod-bmw-e90-e91-chrom-led-ringi-ccfl-angel-8784092734?fromVariant=8784071925


https://allegro.pl/oferta/lampy-przod-bmw-e90-e91-led-angel-eyes-ringi-3d-8685055469


Czy jest ktoś w stanie coś powiedzieć na temat tych lamp? Czy warto, a jeśli nie to jakie inne polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Piszę o ringach włożonych fabrycznie przez DEPO/FK, gdzie ring jest ze światłowodu podświetlanego jakimś goownolitem, które mi się spaliło po kilku dniach

To w ostatecznym rachunku jak to u Ciebie wyszło? Co się z nimi działo? Warto/ nie warto? Polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Hej,

u mnie lampy w e90 zaczęły puszczać wilgoć, więc skoro wymieniać, to na coś z ringami (mam preCLI H7 zwykłe, bez ringów, bez soczewki).

W sumie mam tylko jedno pytanie, bo nikt zdawał się nie poruszać tego: promieni rongów. W Depo zdaje się, że oba ringi są tej samej średnicy, a w oryginale ten wokół świateł długich jest większy.

Ktoś może potwierdzić, lub ew. jeśli posiada się wypowiedzieć, jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopuje temat żeby nie zakładać kolejnego.

Jako że moje oryginalne lampy Valeo (wersja najzwyklejsza, brak ringów, brak soczewki, po prostu dwa odbłyśniki) były w bardzo słabym stanie, wymieniłem je na DEPO LPBM89, takie same jak u kolegi rozpoczynającego temat. Problem polega na tym, że po założeniu tych lamp funkcje świecenia są inne. Mianowicie postojówkami nie są ringi tylko światła długie o zmniejszonej intensywności świecenia :? Dziwnie to wygląda bo nie po to kupiłem lampy z ringami żeby nie móc ich używać jako postojówek.

Oryginalne światła Valeo:

Postojówka: osobna żaróweczka wystająca z odbłyśnika świateł długich, Mijania: H7 pierwszy odbłyśnik, Długie: H7 drugi odbłyśnik.

Lampy DEPO LPBM98:

Postojówka: H7 świateł długich na odbłyśniku świecąca na jakieś 30%, Mijania: H7 w soczewce, Długie H7 na odbłyśniku. Ringi NIE świecą się na postojówkach! Zapalają się dopiero jak włączę światła mijania, jak włączę długie to również świecą.

Z instalacją nic nie ruszałem, podłączyłem lampy od razu po wyjęciu ich z pudełka.


Moje pytanie: Co zrobić żeby ringi były postojówkami i świeciły zawsze, niezależnie czy mamy włączone tylko postojówki czy światła mijania i długie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te lampy w których są takie małe żaróweczki w ringach?

 

Tak. Dokładnie te które opisuje twórca tematu w pierwszym poście, Depo LPBM89,SWB12DB.

Dziwne że u niego mogą świecić same ringi (domyślam się że jako postojówki), a u mnie ringi świecą TYLKO jak mamy włączone światła mijania lub drogowe, postojówkami są długie na 30%.

Zakładam że twórca tematu w żaden sposób nie przerobił instalacji w samych lampach bo by pewnie o tym wspomniał, oraz zakładam że mamy takie same lampy (model i opis produktu jest taki sam), zatem u mnie musi być jakaś różnica w instalacji w samochodzie lub ewentualnie jakoś jest to zaprogramowane. Dziwne tylko że oryginalne lampy świeciły mi "normalnie" to znaczy postojówka to osobna mała żaróweczka a nie H7 z długich na 30%. Logicznie założyłem że żaróweczki w ringach będą zasilane tak samo jak ta mała żaróweczka w oryginalnych lampach a tu takie zaskoczenie.


Nawet na zdjęciach producenta lampy świecą tak jak u założyciela tematu (można włączyć same ringi):

cc7f5be6871ed.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.