Skocz do zawartości

[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS


wafeltom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 838
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie jak się łączy Carly for BMW z e90 modele przed 2007r bo wiem że napewno nie przez BT(choc mogę się mylić).

Czy tylko przez kabel czy np WiFi

Ja mam 2006 rok i bez problemu się łączy bo BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rootujesz" tą śmieszną zabawkę robiąc jailbreak a następnie patchujesz tym

http://www.roqy-bluetooth.net/

 

Wg mnie powinno ruszyć nie tylko na elm 327 , ale również może i na przejściówce ajjfon czy jakis inny taki wynalazek <---> usb , o ile jest coś takiego w ogóle dostępne. Chodzi mi oczywiście o alternatywę usb otg inaczej zwaną przejściówką micro usb na usb - do połączenia przewodowego.

 

Od razu dodam że nie sprawdzałem tego rozwiązania. Do VW jest carly for vw , w trakcie prac jest skoda i audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć roota żeby sobie z tym poradzić ... Czytaj uważnie o czym mowa a raczej o jakim systemie i co się da a co nie da. Blacha ja nie testowałem bo moja jedyna styczność z ogryzkiem to był ipod mini jakieś 12 lat temu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Monitorowanie wtrysków mogę sprawdzić tylko ktore to są wartości ?

 

Czy da się zakodowac światła dzienne tak żeby przy przełączniku na 0 nie paliły się żadne, a na auto w dzień dzienne na długich a wieczorem przełączałly się na mijania?

No i jak to ustawić?

 

Czy da się wyłączyć ostrzeżenie o nie zapietych pasach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
a próbujesz zainstalować aplikację kupioną przez google play czy coś ściągniętego z netu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem ostatnio z aplikacją.

 

Jak wiemy autorzy zaczęli promować ostro kupno ichniejszego interfejsu do połączenia z aplikacją. Wcześniej działała mi z kablem od viakena ale ostatnio po aktualizacjach które i tak były przymusowe - przestało działać. Tak jakby już na bezczela chcieli, żebym kupił ich kabel. Ma ktoś taki problem? Ista-d bez problemu działa mi z tym kablem. A BMW WHAT / CARLY FOR BMW przestało działać... nie ma komunikacji z autem. Oczywiście aplikacja jest ze sklepu play oryginał kupiona.

 

Mam też moduł bluetooth biały z aliexpress niby laczy sie ale nie moze odczytac modulow w aucie.. Nie wiem już co jest..

 

Miał ktoś taki problem ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
na starym ORI adapterze wszystko hulało. na tym nowym niestety bluetooth rozłącza aplikację co jakiś czas. irytujący temat. aktualizacje nic nie dały. kolega Halfi też miał z tym przygody. odesłaliśmy im te adaptery i czekamy na nowe,miejmy nadzieję sprawne... co do kabla to też mam wrażenie,że od tygodnia jakoś po aktualizacjach aplikacji poza diagnostyką niewiele można zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sprawdzałem i u mnie lata wszystko chiński elm 327 , zwykły kdcan na różnych :D wersjach programu :cool2: . Póki co bmki nie mam więc aż tak mnie temat carly nie interesuje jak kiedyś. Trochę pokombinować i będzie hulać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.