Witam. Posiadam Bmw 530D E60 z 2004r, kupiłem je jakieś 2 msc temu ale mam lekki problem, gdy pracuje na wolnych obrotach jest wyczuwalne delikatnie szarpanie karoserii, które czasami znika. W związku z tym podłączyłem go pod komputer i czy ktoś mógłby mi rozszyfrować co jest nie tak? oto link do wglądu: http://chomikuj.pl/dominikz/zrzut,4872075686.oxps Dodam, że moc ma taką samą jak kolegi identyczna bmw :) Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)