Skocz do zawartości

[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS


wafeltom

Rekomendowane odpowiedzi

Starszych nie zainstalujesz bo aplikacja wypchana jest programami szpiegującymi. Nie wiem czy wiecie , ale twórca ma dostęp do całego telefonu wraz z książką telefoniczną. Trzeba odpowiednio przerobić aplikację żeby ją zainstalować tak jak mówisz z witaminką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 838
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Starszych nie zainstalujesz bo aplikacja wypchana jest programami szpiegującymi. Nie wiem czy wiecie , ale twórca ma dostęp do całego telefonu wraz z książką telefoniczną. Trzeba odpowiednio przerobić aplikację żeby ją zainstalować tak jak mówisz z witaminką...

 

Większość aplikacji nawet aparat ma dostęp do twoich kontaktów czy wiadomości pytanie tylko po co :/ A wracając do tematu ma ktoś namiar na taką witaminkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam namiary ale jak ogarnę, bo własnie w międzyczasie wyskoczyła najnowsza chyba dwa dni temu 19,00 więc może być problem z instalacją 18,90 a dokładniej z aktywacją.

Została dodana dodatkowa funkcja Digital Garage

Czyli taki "pamiętnik internetowy" co kiedy się dłubało przy aucie i co było nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiadomo,Polak chciałby za darmo. Taki adapter u producenta apki kosztuje ponad 20 euro.Z wysyłką do Polski wychodzi ok.30 euro. Skoro dla Ciebie 30 euro to 95 złotych to daj mi namiar gdzie w takim przeliczniku euro kupię :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kilka osób w prywatnych wiadomościach prosiło mnie o tłumaczenie kodowania, zawsze miałem przesłać je później ale zapominał ;) i nie za często tu zaglądam, wiec lepiej dodam je tutaj

jest to plik z opisem komend od producenta aplikacji jednak nie pamiętam już od której wersji i nie wiem czy teraz coś się nie zmieniło / nie zostało dodane itp... w każdym bądź razie wstawiam może komuś się przyda

Jakby ktoś coś zmienił / dodał to tez niech wstawi

 

http://sendfile.es/pokaz/651001---e0ef.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.