Skocz do zawartości

OMINIĘCIE PALĄCEJ SIĘ KONTROLKI AIR BAG


ROGERSsS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,podczas jazdy zapaliła mi się kontrolka AIR-BAG,chciałbym usunąć ją bez używania komputera,tak aby się nie świeciła,AIR-BAGI wwłaściwie działają i są połączone,zostawiam auto dla siebie,ale chciałbym zlikwidować/wygasić kontrolkę samemu,czy wystarczy tylko wyjęcie diody kontrolki?Proszę o jakieś konkretne przykłady lum metody na wygaszenie kontrolki.Pozdrawiam

 

 

:search: :search: :search: :search: :search:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu moge powiedziec że nie da rady wyciagną żarówki z zegarów poniewaz tam są diody wlutowane w płytke. Raz spotkałem się z takim przypadkiem "hardcorowym" że jakiś mądry gość aby zatuszowac swiecącą kontrole AirBag rozebrał zegary i włożył troche papieru tak żeby zasłonić diode no i nie świeciło się. A ja sie zastanawiałem jak ktos wyłączył diode np ncs :) dopiero po jakims czsie doszedelm do wniosku ze cos musi byc z dioda. No i po rozebraniu zegarów :shock: Podłacz się pod kompa zdiagnozuj problem napaw go i bedzie cacy a nie rób druciarstwa. Ale i tak czy dasz tam diode, tranzystor czy jak to tam zwią czy emulator to i tak bedziesz musial podlaczyc sie pod kompa i usunac blad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolega nie daje za wygraną :duh:

viewtopic.php?f=69&t=206318&p=1510723#p1510723

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.