Skocz do zawartości

Opoznione wlaczanie turbiny ?? !! ??


tomazo993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

spotkała mnie taka przypadłosc ze na 4 biegu z pedałem gazu w podłodze osiagnołem predkosc 140 km i predkosc sie zatrzymała trwało to jakies 15 sekund po czym dopiero auto zaczeło przyspieszac, na obrotomierzu było około 3500 obrotów, odczucia jakby turbina reagowała po czasie???

 

czy moze to miec zwiazek ze złym paliwem, czy moze jakis przekaznik ?

 

dziekuje z góry za inf

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli to jej koniec to by się nie włączyła po 15sek.

2. Turbina jest częścią mechaniczną, elektronika steruje tylko łopatkami

 

Podłącz pod komputer, i niech sprawdzą jakie ciśnienie daje turbina. Moim zdaniem jeżeli teraz auto normalnie jeździ, to wina nie leży po stronie turbiny.

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer prawdę Ci powie. Przepływomierz by go non-stop hamował, znaczy trochę gorzej by przyspieszał. Pocztaj na forach bmw tak wszystko jest opisane. Możesz go odłączyć i przejechać się, wtedy zobaczysz czy auto idzie lepiej czy gorzej, tylko nie wiem czy komputer nie zapamięta błędu po odłączeniu. Jak byś pojechał do kogoś kto robi diagnostykę bmw to by Ci wszystko powiedział, nawet dokładnie by Ci powiedział ile powietrza ona podaje do silnika.

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo w 118d z 2005 r. (auto miało wówczas 3 lata i kilkadziesiąt tys km)-po podłączeniu do kompa wyszło,że (cyt serwis): uaktywnił się jakiś stary zapisany w komputerze błąd przepływomierza. Wykasowali to i nigdy się to nie powtórzyło już.

MIKE


"Pokazał taki międzynarodowy gest pokoju i przyjaźni, środkowym palcem" M.Sokół o geście Nicka Heidfelda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.