Skocz do zawartości

[E46] Dynavin D99


przemas073

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem okazje sie tym chwile pobawic, sprzecior fajny ale jak dla mnie cena jest zaporowa. ale jezeli juz jestes w stanie wywalic tyle kasy to dorzuc to 150zl i kup wersje z androidem a nie z windowsem.

 

a tutaj tescior na yt jak dobrze pamietam to jest to wersja z windowsem ale dawno temu to ogladalem:

 

o jest i test z androidem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre jest to do nowego auta :) gdzie fabryczny ekran to pewnie z 10tyś zależnie od ilości opcji a tutaj można sobie wsadzić fajny sprzęt za 3tys. Ale cena jest faktycznie dużo za duża.

Obstawiam że kupno tego bezpośrednio w chinach i przytarganie do polski jakimś kurierem pewnie ponizej tysiaka wyjdzie.

 

W ogóle to jakby zjechali z marży i sprzedawali to po 2tys to zamiast sprzedać 1 takie urzadzenie na miesiac, sprzedawaliby 5 i zysk byłby większy no ale może się nie znam :cool2:

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2010 za v5 zapłaciłem w US 650$.

A teraz to ceny w PL kosmiczne.

tylko napisz może jeszcze ile zgwałciłeś cła i podatku

 

 

Tylko że to co pokazujesz to nie jest Dynavin, bo Dynavina można kupić tylko od dystrybutorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez różnicy, kolega pokazał przykładową aukcje. Pewnie wystarczy chwile poszukać i znajdzie się dokładnie to samo co dynavin z dokładnie tej samej fabryki w cenie połowe niższej. Tak to jest że fabryka jest jedna a potem produkt różni się tylko nazwą pod która jest sprzedawany. Jak się chce to oni nawet na pudełkach napiszą że producentem jest forum bmw-klub. Nie ma z tym żadnego problemu. Tak samo jak z metkami np. Made in EU :) a wiem to wszystko bo mam w rodzinie ludzi którzy z chin biorą produkty na sprzedaż.

 

Czy może chcesz kogoś przekonać że jest to jakaś bardziej zaawansowana konstrukcja np. europejska ? i że dynaviny z allegro czy sklepów nie przypłyneły w kontenerze? :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem zdjęcie dynavina z tymi z niby podróbkami z chińskich aukcji. Z przodu nie znalazłem żadnej różnicy w budowie, tak samo można mieć androida gps i całą reszte. Wiec po prostu jest sobie importer jakiś dynavin który w fabryce w chinach sobie zazyczył własne pudełka z logiem i nazwą i potem to w europie czy polsce pcha ze swoją marzą. A ta sama fabryka robi urządzenia bez nazwy albo pod inną nazwą z tych samych części i po prostu nie ma to nazwy dynavin.

 

Przecież oboje wiemy że czy to ma napis dynavin czy jakikolwiek inny to jest to ten sam produkt z tej samej fabryki :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie jeśli ktoś sobie zażyczy Super Dynavin ? Też są takie naklejki ? :mrgreen:

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie a co sądzicie o tym ?

http://www.aliexpress.com/item/Android-Car-dvd-gps-navigation-for-BMW-E46-1998-2006-with-Bluetooth-FM-IPOD-Canbus-Dynavin/1950219620.html

 

czy to jest ten dynavin ? ma ktoś Ten Dynavin ? ja mam fabryczne radio z wbudowaną navi 16:9 czy też 4:3 ? (duży ekran) w e46 330xd

a jak nie to ktoś wie gdzie w Chinach lub HK można to dostać ? Mam tam przyjaciól którzy za miesiąc przylatują do PL ze 2 szt mogą pewnie wziąć jakby ktoś chciał.

 

Cena będzie przysługowa bo wezmą to w bagaż czyli taka jak na zagranicznej aukcji. BYłby ktoś chętny ?? ja załatwię wszystko a chętnego poprosze o kwotę w USD z aucji + 0,7 Finlandii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Od roku posiadam HuiFei http://www.alibaba.com/product-detail/huifei-7-1-din-android-car_1888859050.html Nie ma problemu ze stabilnością, działa mi na nim wszystko co może być potrzebne w aucie łącznie z BMWHat (do diagnostyki ECU). Z rozgłośni radiowych zupełnie nie korzystam i nie tęsknię, non stop YT. Jedynie do czego się można przyczepić to kompatybilność z modemami lte, rozwiązałem kupując router z lte ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Od roku posiadam HuiFei http://www.alibaba.com/product-detail/huifei-7-1-din-android-car_1888859050.html Nie ma problemu ze stabilnością, działa mi na nim wszystko co może być potrzebne w aucie łącznie z BMWHat (do diagnostyki ECU). Z rozgłośni radiowych zupełnie nie korzystam i nie tęsknię, non stop YT. Jedynie do czego się można przyczepić to kompatybilność z modemami lte, rozwiązałem kupując router z lte ;)

 

Masz dostęp do danych z komputera pokładowego? Chodzi mi m.in. o średnie spalanie? Jak to wygląda na tej nawigacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.