Skocz do zawartości

E46 KONTROLKA AIR BAG


ROGERSsS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 lat później...

WITAM o co tu chodzi . :shock: ...podpinam już drugą poduchę airbag a tu dalej błąd wywala ... czy mam wpiętą poduche czy luzno kabel itak wywala taki sam błąd bezsensu ... :shock: :shock: :shock:

 

dodam ze wywaloną miałem jeszcze kurtyne boczną a o niej nie ma błędu ... dziwne

6b8b3b21f95ef.jpg

c31935b066d7c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • 7 miesięcy temu...

Witam dalej mam ten problem od 8 lat czyli poduszka 5 ignition circuit ZK4 -> side airbag front left


podpinam dwie inne poduszki i dalej nic, specjalnie odpiąłem chwilowo sensow poduszki z pod fotela i błąd wywalił ze ten sensor ale po ponownym wpięciu..i kasacji... dalej mam ten sam błąd czyli :

5 ignition circuit ZK4 -> side airbag front left


to dziwne bo kurtynę boczną tez wywaloną wymieniłem ale błąd i tak dotyczy tylko poduchy w drzwiach... chyba ze czegoś nie wiem,, gdyby to była klema pirotechniczna to pewnie by był taki błąd ? czy moze uszkodził się gdzieś kabelek lub wtyk ??? jak to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zabezpieczenie na wtyczce jest całe? Jak tak to wymontuj konektory z niej, zaciśnij je delikatnie i połącz bezpośrednio (oczywiście zaizoluj).

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdze ten wtyk ale na razie udalo mi sie pozbyć problemu zgasiłem kontrolke AIRBAG .. wyciągam bezpiecznik numer 10 i po sprawie.. mam narazie spokoj na przeglądy i kontrole policji. kontrolka gaśnie od razu po WYJĘCIU nr. 10


( i pomyśleć ze przed kazdym przeglądem czy drogówką robiłem w gacie przez 8 lat hehehe :mad2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.