Skocz do zawartości

Kolejny problem z e39 m52b25 523i płyn chłodniczy.


David18b

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiązałem 1 problem to żeby nie było tak pięknie bunia postanowiła, żebym jeszcze trochę czasu przy jej sercu spędził.

Po odkręceniu korka oleju mleko, w przewodach odmy to samo, jednak na bagnecie nic. Auto nie kopci na żaden kolor, jednak z tłumnika jest taki przerywający dźwięk, takie pyrkanie troche. Mocy też za bardzo nie ma i co najciekawsze płynu w chłodnicy nie ubywa, a przybywa! Normalnie się grzeje jak trzeba i nie za szybko, w chłodnicy przy pionowej wskazówce nic nie bulga. Już nie mam pojęcia co to może być a moje najgorsze obawy to uszczelka, a jeszcze gorzej to głowica... Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle przeczytałem post.

 

Masz niedogrzany silnik. Kolega wyżej dobrze pisze. Nawet nie myśl o jakieś uszczelce. Rozgrzejesz auto to je przegoń po za miastem kilkanaście KM. Pobaw się na obrotach i problem zniknie. Pewnie dużo jeździsz po mieście i szybko gasisz jak osiągnie temp? Ale odma jeśli nie była wymieniana tak czy inaczej do wymiany

 

To pyrkanie może być przez zużyte świece. Ogólnie przez układ zapłonowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odme wymienię na dniach, a co do tras to przez ostatnie 4 dni stała, przed tym zrobiła 2km i jeszcze przed tym stała 5dni to może od tego tylko martwi mnie ten przybywający płyn w chłodnicy i te mleko pod korkiem i w wężu od odmy, cały zapaćkany tym. Przed jazdą miałem troche przed MAX a po zrobieniu 2,5km pod korek i już wyciekało z niego. I jeszcze jak miałem do wymiany czujnik wałka rozrządu to po jego wymianie powinno być wszystko ok, czy dalej będzie tak jak przed wymianą, aż do usunięcia błędu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No jak tak to układ chłodzenia do przeglądu.

Zapewne zapowietrzony.

 

Na forum jest o tym tyle , że znajdziesz bez kłopotu.

 

A po zmianie czujnika nic nie musisz robić. Jeśli załozysz dobry < tylko oryginał bo inne to śmieci>

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.