Skocz do zawartości

ZABLOKOWANE DRZWI PRZEDNIE PASAŻERA w e39


Patryk535

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie zablokowały mi sie drzwi przednie pasażera w e39, klamka wewnętrzna działa podnosi rygiel w drzwiach i nie opada lecz nie można ich otworzyć z zwenątrz ani wewnątrz .

rygiel reaguje na pilota i na klamkę wewnątrz czyli wychodzi na to zę siłownik działa! miał może ktoś taki przypadek i jak sobie z tym poradzić nie rozwalająć tapicerki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale kolega mówi że rygiel zamyka i otwiera, więc to raczej nie to.

Prędzej coś z linkami, ew z dźwignią przy samym zamku.

Linki z wiekiem lubią się urywać, ew pęka pancerz i drzwi nie da się otworzyć.

Jest jeszcze opcja wykręcić samą klamkę wewnętrzną i pociągnąć np kombinerkami za linkę, jak drzwi puszczą, to zdejmujemy boczek (żeby nie było że znów je zatrzaśniemy) i szukamy przyczyny problemów z otwieraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przeczytaj proszę jeszcze raz co napisałem.

Demontujesz klamkę WEWNĘTRZNĄ, nie tą od pola.

Wyciągasz zaślepkę śrubki, potem wykręcasz śrubkę, wychodzi klamka, potem wypinasz linke, i gotowe.

Nie wiem w czym widzisz problem.

Jak będziesz miał linkę na widoku, możesz bezpośrednio za nią czymś pociągnąć, nie ogranicza cię skok dźwigni klamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zablokowały mi sie drzwi przednie pasażera w e39, klamka wewnętrzna działa podnosi rygiel w drzwiach i nie opada lecz nie można ich otworzyć z zwenątrz ani wewnątrz .

rygiel reaguje na pilota i na klamkę wewnątrz czyli wychodzi na to zę siłownik działa! miał może ktoś taki przypadek i jak sobie z tym poradzić nie rozwalająć tapicerki!!

Ja miałem dzisiaj po wczorajszych dziennych opadach deszczu i nocnym mrozie. Wystarczy wstawić auto do ciepłego garażu lub nagrzać w środku, wtedy odpuszcza.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.