Skocz do zawartości

Absurdy z fotoradarem w tle ...


sfinks311

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw odniosę się do tego:

http://www.fakt.pl/Inspektorzy-od-fotoradarow-jechali-150-km-h-we-mgle,artykuly,202202,1.html Tyle na temat naszych ukochanych, dbających o bezpieczeństwo polityków.

Wóz ITD łamie przepisy i od razu pojawia się wielki nagłówek: "Inspekcja Transportu Drogowego potrafi wlepiać mandaty, a sama przestrzegać przepisów nie zamierza." a do tego masa bzdurnych komentarzy. No ale czego tu się spodziewać od internautów... ITD lub Policja przekroczyła prędkość - wina TUSKA ! No bez jaj. Tak samo było jak zderzyły się pociągi pod Szczekocinami - od razu chcieli odwoływać ministra odpowiedzialnego za ten sektor.

 

Na prawdę nie widzisz związku? Podpowiem: urzędnicy tworzą przepisy, ludzie narzekają ale nic nie robią, urzędnicy tworzą więcej przepisów żeby uzasadnić sens istnienia ich stanowiska, tendencja jak widać jest taka że zwiększamy bezpieczeństwo przez nakładanie nakazów i zakazów zamiast poprawienia infrastruktury, z braku kompetencji i ogólnego oderwania od rzeczywistości (urzędnicy z UE) wymyślane są pomysły przedstawione przez autora bloga.

Brak kompetencji - to jest słowo klucz tylko, że dotyczy to obydwu stron. Tylko, że tych drugich jest zdecydowanie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ze łzami w oczach (ze śmiechu :D) przewertowałem cały temat. Jestem jeszcze nastolatkiem, który z niesmakiem obesrwuje to co sie dzieje w tym kraju. Powiem Wam Panowie że zalążek tej dyskusji na kilka stron jest powalający :D. Mowie oczywiscie o tych lewackich pasach które każdy Polak patriota powinien olać bo ma wybór :D (taki żarcik). Nie rozumiem tego jak przez stwierdzenie, że według Pana sad madman należy je bezwzględnie zapinać zgodnie z przepisem, można ocenić go jako lewaka i komucha. Nie rozumiem przyczyn jakimi ludzie sie kierują mówiąc, obowiązek zapinania pasów to ingerencja w prywatne decyzję. Proszę o solidną uargumentowaną odpowiedź na pytanie: a co wam ten przepis, którego spełnienie zajmie wam 2 sekundy przeszkadza? Fuck the system je##c lewackie scierwo ja chce mieć wybór nie zapinam. Problem w tym że te pasy są tak błache, że (załamie wielbicieli 911 i strzałów w tupolewie) z Polityką, prawicą i lewicą nie mają nic wspólnego. Przecież Ci którym faktycznie pasy przeszkadzają mogą uzyskać kwit od lekarza. Nie jestem socjologiem ale wydaje mi się, że Polska zbyt szybko przeszła transformację ustrojową stąd na forum bmw czytamy wywody o poglądach i ideologiach przepełnione ukrytymi obelgami i ironiami. Między innymi mój post jest tego przykładem. Ludzie opamiętajcie się, ktoś kto uważa że to dobry przepis uważa że to dobry przepis a nie spiskuje po lewacku zaś ten kto uważa inaczej uważa inaczej a nie jest debilem, który nie wie co mówi. Minie chyba wiele lat zanim zrozumiem starsze pokolenia. Łape popcorn i czekam jaką ideologiczną łatke przypniecie mi:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie oczywiscie o tych lewackich pasach które każdy Polak patriota powinien olać bo ma wybór :D (taki żarcik).

Podaj wypowiedź z tej dyskusji która miała by taki właśnie sens.

Proszę o solidną uargumentowaną odpowiedź na pytanie: a co wam ten przepis, którego spełnienie zajmie wam 2 sekundy przeszkadza?

Przeszkadza sama idea że jakiś urzędas może decydować za człowieka jak ten ma dbać o SWOJE własne zdrowie. A jaki ty masz problem z tym żeby ludzie mogli samemu sobie zdecydować czy chcą zapiąć pasy? Rozumiem że skoro można kombinować, wymyślać choroby i "załatwiać" sobie pozwolenie od lekarza to wszystko jest spoko. Mówisz że jesteś nastolatkiem, myślałem że to pokolenie skażone komuną ma podejście że kombinowaniem można wszystko załatwić, niestety jak widać się myliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicon wez się zaloguj na jakimś forum politycznym ,bo widze że to jest Twoje pasja a nie BMW. Nawet w dziale e46 jak ktoś zapytał czy juz czas na letnie opony to odpisałeś coś o politykach z Brukseli . A koledze Jurji jak lubi się pośmiać polecam w dziale e39 poczytać wypowiedzi niejakiego Adam94 wcześniej Adadus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ze łzami w oczach (ze śmiechu :D) przewertowałem cały temat. Jestem jeszcze nastolatkiem, który z niesmakiem obesrwuje to co sie dzieje w tym kraju. Powiem Wam Panowie że zalążek tej dyskusji na kilka stron jest powalający :D. Mowie oczywiscie o tych lewackich pasach które każdy Polak patriota powinien olać bo ma wybór :D (taki żarcik). Nie rozumiem tego jak przez stwierdzenie, że według Pana sad madman należy je bezwzględnie zapinać zgodnie z przepisem, można ocenić go jako lewaka i komucha. Nie rozumiem przyczyn jakimi ludzie sie kierują mówiąc, obowiązek zapinania pasów to ingerencja w prywatne decyzję. Proszę o solidną uargumentowaną odpowiedź na pytanie: a co wam ten przepis, którego spełnienie zajmie wam 2 sekundy przeszkadza? Fuck the system je##c lewackie scierwo ja chce mieć wybór nie zapinam. Problem w tym że te pasy są tak błache, że (załamie wielbicieli 911 i strzałów w tupolewie) z Polityką, prawicą i lewicą nie mają nic wspólnego. Przecież Ci którym faktycznie pasy przeszkadzają mogą uzyskać kwit od lekarza. Nie jestem socjologiem ale wydaje mi się, że Polska zbyt szybko przeszła transformację ustrojową stąd na forum bmw czytamy wywody o poglądach i ideologiach przepełnione ukrytymi obelgami i ironiami. Między innymi mój post jest tego przykładem. Ludzie opamiętajcie się, ktoś kto uważa że to dobry przepis uważa że to dobry przepis a nie spiskuje po lewacku zaś ten kto uważa inaczej uważa inaczej a nie jest debilem, który nie wie co mówi. Minie chyba wiele lat zanim zrozumiem starsze pokolenia. Łape popcorn i czekam jaką ideologiczną łatke przypniecie mi:D

 

Kolego nie politykuj, bo na siłę próbujesz wywołać dyskusje o Smoleńsku, jakichś lewackich ścierwach itd. Wiem, że piszesz to sarkastycznie ale sam niepotrzebnie wchodzisz w tematy niewskazane próbując rozgrzebać tę dyskusję jeszcze mocniej.

Edytowane przez mmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nicon nie do końca zrozumiał, że jestem po prostu zwolennikiem, od razu przypiął mi komunistyczną metke

Mówisz że jesteś nastolatkiem, myślałem że to pokolenie skażone komuną ma podejście że kombinowaniem można wszystko załatwić, niestety jak widać się myliłem.

ta wypowiedź potwierdza w 100% to co napisałem. Nie można mieć po prostu zdania na jeden dany temat, trzeba od razu być albo skażonym zagożałym prawicowcem albo lewicowcem :mrgreen: w każdej wypowiedzi znajdzie sie możliwość przypięcia tego co się chce. A ja po prostu mówie - w mojej opini zapinanie pasów to żaden problem, przepis jest to sie stosujmy. Ironizujmy i ciśnijmy się gdy przepis faktycznie będzie czymś co przeszkadza :). Pozdrawiam, nie będe sie już udzielać w tym temacie bo wejść w taką dyskuję to jak zapętlić coś bez końca, można snuć i snuć. Po prostu wyraziłem moją opinie :)

 

Kolego nie politykuj, bo na siłę próbujesz wywołać dyskusje o Smoleńsku, jakichś lewackich ścierwach itd. Wiem, że piszesz to sarkastycznie ale sam niepotrzebnie wchodzisz w tematy niewskazane prbująć rozgrzebać tę dyskusję jeszcze mocniej.

100% racji, takimi żarcikami moge sprowokować gorące głowy do burzy mózgów :oops:

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszkadza sama idea że jakiś urzędas może decydować za człowieka jak ten ma dbać o SWOJE własne zdrowie.

Czyli jednym słowem od dzisiaj koniec z odśnieżaniem chodnika zimą (bo przecież przechodzień powinien tak chodzić aby nic mu się nie stało), zakazem sprzedaży alokoholu i wyrobów tytoniowych dla osób niepełnoletnich, czy chociażbym czymś tak bzdurnym jak BHP - bo po co montować osłony na wirujących elementach skoro pracownik najlepiej wie kiedy jest dla niego bezpieczniej lub wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nicon nie do końca zrozumiał, że jestem po prostu zwolennikiem, od razu przypiął mi komunistyczną metke
Mówisz że jesteś nastolatkiem, myślałem że to pokolenie skażone komuną ma podejście że kombinowaniem można wszystko załatwić, niestety jak widać się myliłem.

 

Miałem już nic nie pisać w tym temacie, ale denerwuje mnie gdy ktoś mi coś wmawia. Żadnej komunistycznej metki Ci nie przypiąłem, pomogę Ci zrozumieć logikę mojego zdania. Otóż wynika z niego, że masz podejście typu "można kombinować i omijać prawo więc sytuacja jest w porządku", tylko i wyłącznie tyle. Porównałem to do ludzi żyjących w poprzedniej "komunie", bo niestety jest faktem że z powodu socjalistycznego zarządzania musieli się nakombinować żeby załatwić głupi papier toaletowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla mających wątpliwości po co są fotoradary: http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130331/MIASTKO/130339995

W tegorocznym budżecie gminy mamy zapisane wpływy z mandatów w wysokości 2 milionów złotych. A to oznacza, że przychody z fotoradarów muszą do końca roku wynieść około 3,5 miliona złotych

Mam tylko nadzieję że mieszkańcy tego miasta w następnych wyborach wezmą to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.