Skocz do zawartości

e60 2004r jak ustawic odprowadzanie do domu swiatlami???


stritfajter

Rekomendowane odpowiedzi

Są dwie opcje albo przy wysiadaniu pociągasz dźwignię kierunkowskazu do siebie lub przez kodowanie i wtedy po wciśnięciu guzika od otwierania bagażnika palą ci się światła przez około 30s lub jakiś inny wymyślony przez ciebie czas było kiedyś na forum co trzeba zakodować może zaraz znajdę :D

 

Edit:

 

Jest znalazłem u Boltosa w galeri viewtopic.php?f=155&t=183517&start=15

i filmik też od Boltosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega pisze to dziala ale niestety czesto gesto naciskasz guzik zapalaja sie swiatelka ale jednoczesnie sie klapa od bagaznika otwiera niestety, nie zawsze nie znam pryczyn reguly kiedy sie otowrzy kiedy nie.

klapa powinna sie otowrzyc po chwilke dluzszym przytrzymaniu klawisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sposob z pociagnieciem dzwigni kierunkowaskazow przed wyjsciem dziala, ale chcial bym zeby dzialalo to tez jak otwieram auto i wychodze z domu ale to chyba tylko mozna ustawic przez kodowanie na komputerze i dobrze by bylo zeby nie zapalaly sie ksenony bo szkoda zarowek tylko np przeciwmgielne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sztuczki to tylko w aucie poliftowym :-)

U ciebie nie da się na module LM musi być LM2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pytanie brzmi jak ustawic odprowadzenie do domu swiatlami, potrzebne jest do tego komputer?? czy mozna to jakos w samochodzie samemu ustawic :?: :?: :?:

Jezeli LM1,to NCS i do dziela:

Home light with remote key

 

w LMA

HEIMLEUCHTEN_FUNKSCHL na activ

 

w CAS

SONDERTASTE_PANIKALARM z nicht_activ na panikalarm

 

Konfiguracja:

 

HEIMLEUCHTEN wert_01 is off; wert_02 enables home lights

HEIMLEUCHTEN_ABBRUCH home light cancel

HEIMLEUCHTEN_AL home light is low beam

HEIMLEUCHTEN_BL home light is brake light

HEIMLEUCHTEN_BLK home light is blinkers.

HEIMLEUCHTEN_FL home light is high beam

HEIMLEUCHTEN_FUNKSCHL home light on with remote

HEIMLEUCHTEN_KL58G home light is interior ambient light

HEIMLEUCHTEN_KZL home light is license plate

HEIMLEUCHTEN_NSL home light is rear foglight

HEIMLEUCHTEN_NSW home light is front foglight

HEIMLEUCHTEN_RFS home light is reverse light

HEIMLEUCHTEN_SL_H home light is rear parking lights

HEIMLEUCHTEN_SL_V home light is forward parking lights

 

Ja tak mam zakodowane i dziala wysmienicie guzikiem od otwierania klapy bagaznika...

Nie udalo mi sie natomiast zakodowac,aby ustawic ta funkcje na samych halogenach.Dziala to tylko ze swiatlami mijania.Jezeli chcialbys taka jak piszesz to tylko jak mowi kolega wyzej- wymiana modulu swiatel na LM2 i kodowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Takie sztuczki to tylko w aucie poliftowym :-)

U ciebie nie da się na module LM musi być LM2.

A ja nie mam auta poliftowego i ta funkcja u mnie działa. Miałem jedynie wymienianą nawigacje wraz z radiem. Z tego co sprawdziłem to była z auta z 2006 roku. Chyba dlatego to u mnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Koledzy prośba o pomoc. W mojej e61 nie potrafie uruchomić opcji światła do domu. W menu oświetlenie widnieje coś takiego takiego jak "swiatla do domu" - ustawione są na 20 s. Moge modyfikowac ten czas, jednak po chwili sam zmienia sie na 20s a po zamknieciu auta nic sie nie swieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy prośba o pomoc. W mojej e61 nie potrafie uruchomić opcji światła do domu. W menu oświetlenie widnieje coś takiego takiego jak "swiatla do domu" - ustawione są na 20 s. Moge modyfikowac ten czas, jednak po chwili sam zmienia sie na 20s a po zamknieciu auta nic sie nie swieci.

 

gasisz autko, wyjmujesz kluczyk i zanim otworzysz drzwi ciagniesz za dzwignie kirunkowskazow do siebie - tak jakbys mrugna dlugimi - i pala sie swiatelka w twoim przypadku 20s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.