Skocz do zawartości

opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam kolegów chciał bym się zapytać jakie opony zimówki polecacie do bmw e46 ja mysłalem nad NOKIAN lub UNIROYAL czy może inna markę opon polecacie ?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Continental ts830 rewelacja.
Opublikowano
Ja miałem kiedyś Nokian WR G-2 i jak najbardziej polecam. Aktualnie mam założone jakieś oponki marki bridgestone i też są ok.
Opublikowano
ja zawsze kupuję dębica frigo i też jestem zadowolony
Opublikowano
Popatrz np. na oponeo, odrzuć te najtańsze i wtedy wybieraj w zależności od możliwości portfela.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Opublikowano
ja zawsze kupuję dębica frigo i też jestem zadowolony

 

Również je zakupiłem na tą zimę i stosunek ceny do jakości według mnie mają rewelacyjny. Spokojnie można bezpiecznie poruszać sie szybciej o ok 30km/h w porównaniu do 90% tej padliny na naszych dróg.

Opublikowano
Posiadam również oponki Dębica frigo 2. Spisują się rewelacyjnie szczególnie na śniegu i błocie pośniegowym. Jeżdżę ogólnie na nich czwarty sezon. Wcześniej dwa sezony w Mercedesie. Oponki sprzedałem wraz z autem.Teraz śmigam drugi sezon w BMW :) POLECAM
Opublikowano
A ja nie polecam Pirelli ani Conti czy inne topowe marki. Są dobre na niemiecie czarne zimą drogi. Na nasze ośnieżone przez większość zimy lub błoto pośniegowe najlepsza polska Dębica. Ja osobiście mam Kelly - słowackiej produkcji i spisują się rewelacyjnie.
Opublikowano

a ja zapodałem na ten sezon nowe BFGoodrich G-Force Winter.

 

cena niewiele wyższa niż dębicy, a opinie na necie sporo lepsze, i powiem wam szczerze że teraz sporo jest u mnie śniegu i jestem bardzo zadowolony, mieli aż miło :D ogólnie zakupiłbym je ponownie.

Opublikowano
Miałem kiedyś takie oponki tylko że w octavii i byłem zadowolony :) Myślę że warto się nimi zainteresować jeżeli faktycznie są w dobrym stanie.
Opublikowano
a ile masz kasy na wydanie na opony?
Opublikowano
Witam kolegów chciał bym się zapytać jakie opony zimówki polecacie do bmw e46 ja mysłalem nad NOKIAN lub UNIROYAL czy może inna markę opon polecacie ?

 

Witamy,

To wszystko zależy od budżetu jaki zostanie przeznaczony na zakup opon.

W przeciwieństwie do marki Uniroyal, fiński Nokian wyrobił sobie reputację właśnie dzięki swoim oponom zimowym. We wszelkich testach porównujących opony zimowe, to właśnie Nokian często zajmuje 1 czy 2 miejsce.

 

Zachęcamy do kliknięcia w link: opony zimowe do BMW E46 318D, po wybraniu wersji silnika oraz rozmiaru opony można wyselekcjonować dwie marki i porównać nie tylko ceny, ale także osiągi wybranych opon.

Pozdrowienia :D

Wszystkie opony do BMW i najnowsze informacje ze świata opon na http://www.rezulteo-opony.pl


Śledź nas na: Facebooku oraz na Twitterze https://twitter.com/rezulteo_opony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.