Skocz do zawartości

E90 regeneracja deski rozdzielczej


Jan.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z was spotkał się kiedyś z regenerowana deską rozdzielczą (kokpitem) po wystrzale poduszki? Zastanawiam się nad jakością takiej usługi. Podobno na giełdzie w Poznaniu jest ktoś kto używa do oklejenia oryginalnego materiału z bmw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie nad tym zastanawiam. Na stronach internetowych widzialem zapewnienia o tym ze poduszka napewno wybuchnie. Wydaje mi sie ze poduszka jest tak mocna ze bez problemu rozerwie material skoro prawie zawsze w e90 przy wystrzale peka rowniez szyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączę się do pytania, chociaż mam inny problem...

 

u mnie deska rozdzielcza przed pasażerem jest wytarta - dokładnie to miejsce, gdzie zazwyczaj pasażer jadący z przodu trzyma kolana i tymi kolanami wyciera deskę. u mnie już poważnie przebija szary podkład, a czarny lakier na desce jest takiej jakości, że można go paznokciem zedrzeć :duh: da się coś z tym zrobić bez zdejmowania deski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokuj z regenerowana deską, to to samo jak regenerowac podsufitke. Widziałem takie deski ale akurat nie w BMW i jest to porażka, widac że to nie jest to samo. Ja przykładam uwagę do detali i jeźdząc nie mógł bym na to patrzeć, lepiej albo z allegro albo kupić w serwisie nową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam,

Mam e90 w której ktoś kiedys regenerował deske rozdzielczą i wszystko sie odkleiło.

podpowie ktoś czy zna jakąś firme co zajmuja się takim czymś ? i jak to cenowo wychodzi?

bo używana 1300 zł :/

Sprzedam do e90: Nerka prawa przed lift, lekko uszkodzony błotnik przed lift, Zderzak po lift z otworami na spryski

do e46: mała szybka drzwi tylnych, klamka polift,

http://olx.pl/oferta/nerka-grill-bmw-e90-prawa-CID5-ID5ZuhN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.