Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2013!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie bardzo mi wychodzi pobranie tych map nie mam szybkiego internetu i mam pytanie czy mógłby ktos mi to nagrac i wyslac za pobraniem ?? Jeżeli jest ktos zainteresowany to proszę o kontakt 697149610 lub pisac na priv. Napewno się dogadamy oczywiscie odpłatnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nagrywasz obraz płyty, poczytaj ten temat, jest tutaj wszystko napisane.

 

Juz ogarnięte :)

 

Tylko pytanko mam kolejne, wkładam ta płytę z navi i mi monitor gaśnie i po chwili się zapala ponownie... jaka może być tego przyczyna?

 

I jeszcze jedno, wkładam DVD 2 wpisuje adres do Polski (mieszkam za granica) wszystko okej, ale jak chce by mnie kierowało to nie idzie? to np jak będę jechał do PL to muszę w DVD 1 wpisać np Frankfurt by dojechać do granicy a jak minę granice włożyć DVD 2 i wtedy wpisać adres pod który jadę w PL?

 

Nie wiem czy to normalne, temu wole was spytać o porady. Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jeśli Państwo z którego jedziesz znajduje się na innej płycie niż to do którego chcesz dojechać zawsze prowadzenie wygląda w ten sposób, ze musisz włożyć płytę z aktualnym krajem

a po dojechaniu do granicy ( koniec obszaru prowadzania z aktualnej płyty ) system poprosi o włożenie kolejnej właściwej dla danego obszaru prowadzenia, jest to normalne w systemie CCC.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, tylko ze jak jezdze na DVD 1 i np w danym momencie chcialbym jechac do PL wchodzac w navi nie ma Polski w calej liscie panstw dopiero jak wloze DVD 2 to jest... Moze temu tez ze DVD 1 mam ori z 2007 a DVD 2 sciagniete stad i 2013 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pliki trzeba rozpakowywac po kolei czy objetnie. caly czas pyta mi sie komp o jakies haslo. nie moge otworzyc tego 1 linka z okna czwartego. ktos moze pomoc skad mam to sciągnać.

Z3 Coupe jest

Z4 Coupe jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsyłam link do pobrania mapy DVD2 Europa wschodnia z polską w jednym pliku (torrent).

https://thepiratebay.sx/torrent/7904488/BMW_Navigation_Business__DVD_Europe_2013

 

klikamy w Get this torrent i plik otwiera się nam w np. Utorrencie

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pobrałem DVD2 z mapą Euopy Wschodniej, nagrałem płytę Verbtaim DVD+R z prędkością 2,4x i niestety płyta nie działa:

"Medium cannot be read".

 

Ma znaczenie jakie pliki wrzuciłem na płytę? Tzn. wrzuciłem po prostu folder z plikami:

 

Buss_2013_DVD2:

- KN114EUX18T01.mds

- KN114EUX18T01.mdf

- Buss_frontih.jpg

- Buss_front2.jpg

- Buss_dvd2e.jpg

 

PS. Na pewno ta mapa jest odpowiednia do mojej navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mój błąd. Należy nagrać jako obraz jeden plik (największy).

 

Dzięki kolego bo nikt inny wcześniej tego wyraźnie nie napisał.

 

Montujecie największy plik w jakimś emulatorze płyt (np. VirtualClone Drive) i w Nero Burning Rom używacie opcji 'Copy DVD'. To wszystko, śmiga aż miło. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

witam

wysypał mi się stary komp , na nowym laptopie mam Win 8 i nic mi nie działa.. :(((

czy ktoś z forum, komu to działa mógłby nagrac mi płytkę z navi business 2013 za odpłatnością uwzględniajacą nieprzespane noce przy ściąganiu :D

i mi przesłać ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przejrzałem cały wątek i mam jedno pytanie bo nie do końca rozumiem. Na wypalonej płycie ma być tylko jeden plik obrazu z rozszerzeniem .mdf, czy kilka plików, które znajdują się w obrazie?. Poprostu czy przy wypalaniu mam najpierw zamontować ten obraz i skopiować tylko te pliki w nim znajdujące się? Z Góry dzięki za odpowiedz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
hej, mam jeszcze problem, nagrałem DVD2, wybieram POLAND, wpisuję miasto, ulicę ale po wybraniu pojawia się komunikat ADDRESS NOT ON DVD! co z tym fantem?

 

Dolaczam sie dopytania kolegi - tez mam komunikat ADDRESS NOT FOUND ON DVD.

 

Jak wklepie cos innego to czasem zatrybi, ale w wiekszosci adresow jest lipa.

 

Pomoze ktos ??

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na wadliwie nagraną płytę .

Też tak miałem i nagrałem sam obraz tej płyty zamontowany w Alcoholu trzeba zaznaczyć wszystkie składniki , które się wyświetlą po otworzeniu pliku z obrazem. Najniższa prędkość i zamykać sesję . Wszystko śmiga bez problemu .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mapa do wersji przed liftem u mnie z 2006 r. ( zwykła biznes z małym ekranem i Idrive z jednym przyciskiem menu ) chodzi . Aktualizacji nie robiłem ( po niej ekran jest innego koloru ) Może do tej wersji z dodatkową opcją mapy 2d nie podchodzi .
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprawdziłem jeszcze raz plytkei problem jest taki, ze navi ma tylko problem z wyszukaniem miast na mapie Polski - Czechy, Chorwacja itp wszystko wklepie i jest OK.

 

Tylko i wylacznie na Polsce jest problem - wbijam Poznan i mam komunikat - Adress not found on DVD, inna jakas dziura jest odnajdywana.

 

 

O co kaman ??

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.