Skocz do zawartości

BMW 330xd (E46) - "my car.my love.my passion."


makler3m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na forum jestem obecny nie od dzisiaj, ale jakoś nie było okazji i powodów, żeby się "chwalić".

Jednak w związku z tym, że mój samochód wstąpił w "filmie", którego jest głównym bohaterem to zaprezentuję poniższy materiał. Narazie TRAILER, a wkrótce pełna wersja :wink:

mqdefault.jpg

 

Dodam też zdjęcia, jak tylko je ogarnę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, wspaniały montaż, zuchwała kradzież, zamknięcie budzika, brak pościgu, znajome blachy.

Czekam na pełną wersję...no i co będzie jak właścicielka się obudzi :wink: .

A autko... napęd na cztery nogi, moc, czego chcieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pełen profesjonalizm.

Wyobrażam sobie ile to roboty, montaż kamer, filmowanie z innego pojazdu, wybór scenerii, że też się Tobie chciało...podziwiam.Toż to kilka dni roboty.

A końcowa scena z bagietkami rozwałka. :lol:

SUPER!!!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się pomału nad zmianą auta, więc gdyby ktoś był zainteresowany, to zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Generalnie cena z ogłoszenia służyć ma raczej odstraszeniu "dresiarstwa" - chciałbym, żeby jeśli już, samochód trafił w dobre ręce, do konesera, a nie przypadkowego kierowcy, który akurat jest "przy kasie".

Niemniej jednak tanio nie oddam :wink:

A ogłoszenie, póki co - sondażowe:

http://otomoto.pl/show?id=C27451986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Kiedyś oglądałem Twój filmik ale chciałem znowu go obejrzeć i szukałem Cb dzisiaj 2h hehe super montaż, w jakim programie wszystko zostało zrobione jeżeli można wiedzieć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Kiedyś oglądałem Twój filmik ale chciałem znowu go obejrzeć i szukałem Cb dzisiaj 2h hehe super montaż, w jakim programie wszystko zostało zrobione jeżeli można wiedzieć ?

 

Po długim czasie odpowiadam, za co przepraszam, ale wcześniej tu nie zaglądałem.

Montaż odbywał się w programie Adobe Premiere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.