Skocz do zawartości

[E46] Cyfrowa zmieniarka Xcarlink


zielo

Rekomendowane odpowiedzi

aaa kurde, to jest zmieniarka Yatour, sorki za błąd, zakupilem to od techfreakz i jutro odsylam bo pozytku z tego mial nie bede w takim razie. nic tam u mnie nie bylo mieszane w kablach, jest ori instalacja.. bylem nawet u elektryka, stwierdzil ze jest cos nie tak z softem, mowil cos o wyciszeniu telefonu czy cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do tych sprzętów najlepiej działają pendrive 2 GB. Nie ma wtedy problemów z długim wczytywaniem czy "nie widzeniem" pendrive'a przez zmieniarkę. Na 2 GB i tak zmieścisz tyle muzyki, że będziesz słuchać w nieskończoność. Zgodnie z prawem 2 GB muzyki także trochę kosztuje...

 

W zmieniarkach Yatour jest właśnie problem z tymi obrotami. Poczytaj różne tematy. Nie wiem czy jest wyjście z tego ale chyba jakoś to rozwiązali. Niestety te tańsze zmieniarki niby tańsze od xCarlink jednak później więcej z nimi problemów niż pożytku. Ja dałem 400 zł za xCarlink i śmiga bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A ja mam problem z tym sprzętem. Włącza mi się od przypadku do przypadku. Czasem po włączeniu zapłonu xcarlink działa, to znaczy pendrive "świeci", niestety radio go wogóle nie widzi. Po kilku włączeniach zapłonu (muszę każdorazowo wyciągnąć kluczyk i włożyć go z powrotem) zaskakuje i gra. Co jest nie tak? Czy to wina odtwarzacza czy mojego radia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wyświetla. Problemem może być nawigacja monochromatyczna, która do demonów audio nie należy delikatnie mówiąc.

 

Coś kojarzę, że forumowicz zielo coś pisał kiedyś, że jemu wyświetlało.

 

Druga sprawa to trzeba by utwory posprawdzać, czy mają "w sobie" wpisane dane odnośnie artysty i utworu. Na przykład w Winampie można to sobie sprawdzić i zedytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja :cool2: Z plikami muzycznymi nie mam doświadczenia hehe.

 

Przetestuję to w ciągu najbliższych 2 tygodni (średnio z czasem ostatnio), bo zdobyłem muzykę w bardzo dobrej jakości i będę zmieniał repertuar załączony na karcie SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://artedesign.eu/BMW/rad1.jpg

Jak pod gniazdem z tymi grubymi PINami masz małe gniazdo z malutkimi pinami (tu są dwa, bo jedno jest dla zmieniarki a drugie dla czytnika navi) to jest to wtyk zmieniarki. Jeśli masz taki wtyk to radio musi obsługiwać zmieniarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://artedesign.eu/BMW/rad1.jpg

Jak pod gniazdem z tymi grubymi PINami masz małe gniazdo z malutkimi pinami (tu są dwa, bo jedno jest dla zmieniarki a drugie dla czytnika navi) to jest to wtyk zmieniarki. Jeśli masz taki wtyk to radio musi obsługiwać zmieniarkę.

jutro wykrece radio i zobacze. ale mam jeszcze jedno pytanie. jesli nie mam na radiu przycisku mode tylko cd to w jaki sposob sie przelacza na zmieniarke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A radio ma kieszeń na płytę "w sobie"?

Jeśli obsługuje to radio zmieniarkę to pewnie przycisk "CD" będzie odpowiedzialny za jej uruchamianie. Mój znajomy w turasie miał radio z kieszenią na płytę ale już nie pamiętam jakie przyciski miał i nie wiem czy zmieniarkę obsługiwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A radio ma kieszeń na płytę "w sobie"?

Jeśli obsługuje to radio zmieniarkę to pewnie przycisk "CD" będzie odpowiedzialny za jej uruchamianie. Mój znajomy w turasie miał radio z kieszenią na płytę ale już nie pamiętam jakie przyciski miał i nie wiem czy zmieniarkę obsługiwało.

no wlasnie o to chodzi ze ma kieszen na plyty. ale nie wiadomo czy obsługuje zmieniarke. koledzy pisza ze to zalezy od modelu. ale nadal nie wiem czy jak bedzie podlaczenie na zmieniarke to jakim przyciskiem ja uruchamiac. bo nie wydaje mi sie zeby to bylo cd dlatego ze przycisk cd uruchamia plyte w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjmiesz radio to się dowiesz. Jak będziesz je wyciągał i będziesz to robił pierwszy raz to bądź ostrożny, bo plastiki lubią pękać przy takiej temperaturze. Chyba, że garaż masz ogrzewany i masz wprawę to nie ma problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjmiesz radio to się dowiesz. Jak będziesz je wyciągał i będziesz to robił pierwszy raz to bądź ostrożny, bo plastiki lubią pękać przy takiej temperaturze. Chyba, że garaż masz ogrzewany i masz wprawę to nie ma problemu.

akurat tak się składa, ze będę to robił pierwszy raz a garaż mam ogrzewany. ale jeśli Ci się chce to możesz mi napisać parę wskazówek żeby niczego nie połamać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyjęciem radia to prosty temat:

 

Tu jest fajny link , gość montuje właśnie sobie "dodatki" do radia i krok po kroku jest wszystko jak na dłoni ;)

 

 

 

Sam korzystałem , czekam na wypłatę i zamówię Xcarlinka. Dzwoniłem do firmy Hadron bodajże , gość przez telefon mówił rzeczowo i konkretnie , mówił że u mnie jak mam Beckera i zmieniarkę to sprzęt powinien działać bez problemu i nawet tytuły utworów powinien wyświetlać , ale mówi żeby podjechać i rzucą okiem i powiedzą na 100%, mnie jest łatwiej bo firma jest w Wawie i ja też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.