Skocz do zawartości

Zakup radia Professional zamiast Bus.


damianz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam profesional bez ekranu fabryczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam,

niedawno stałem się posiadaczem ciekawego auta E87 lecz mam pewien problem.

Nastawiłem się na model z multikierownicą gdzie głównym powodem była opcja zestawu głośnomówiącego.

 

Lecz oczywiście jako osoba zupełnie zielona nie sprawdziłem że (i tu w razie czego proszę o korektę) do możliwości działania tego systemu niezbędne jest radio Professional.

U mnie jak się domyślacie jest radio Business...

 

Czy zamiana radia rozwiązuje problem?

Czy jest inne wyjście z tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po weekendzie przyjdzie mi radio professional bez bt. Zbieram informacje, które pozwolą mi zakodować to radio.

 

Wiem, że trzeba dołożyć ncs expert w fa kody $663 i $667 następnie zaktualizować sterownik oraz numer VIN poprzez Winkfp.

Podrzuci ktoś byłbym wdzięczny jaki kod fa jest do wywalenia od radia busines?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Witam forumowiczów. Zakupiłem do E90 radio professional z wbudowanym BT . Czy jest moze ktoś w Lublinie lub okolicy , kto potrafi i chciałby pomóc w przekodowaniu ? Radio zamontuje w przyszłym tyodniu gdy dostanę zamówione akcesoria do mikrofonu. Dodatkowo wczoraj wymieniłem aku z 46ah na 54 ah i znajomy mechanik nie był w stanie zrobić tzw adaptacji. Jeśli nie ma nikogo kto to robił sam, podpowiedzcie pls jakiegoś mechaniora/elektryka itd. :) Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Koledzy założyłem radyjko i pociągnąłem kabel do mikrofonu. Radio gra bardzo ładnie choć wydaje mi się że trochę ciszej niż business. Niestety potrzebne jest przekodowanie. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie i co powinienem zmienić ? Kumpel mówi że mógłby spróbować to przekodować ale chciałby wiedzieć co pozmieniać (nie montowałem gniazda USB a jedynie radio z wbudowanym BT +mikrofon). Byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc . Pozdrawiam. Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Byłem w firmie Cartronic i dowiedziałem siężę w tym modelu nie ma radia z wbudowanym bluetooth... Nie wiem czy kupiłem oszukane radio (radio ma znaczek Bluetooth na naklejce), czy też gość sięz tym nie spotkał do tej pory i nie wie jak to zrobić ?? Jeśli to pierwsze to niestety kilkaset złotych przepłacone za radio Professional... :( Czy jest ktoś w regionie województw lubelskiego mazowieckiego podkarpackiego świętokrzyskiego lub podlaskiego kto to robił i mógłby pomóc ? Muszę się upewnić bo mi to żyć nie daje... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje pomocy

Mam radio professional z Bluetooth , wszystko działa elegancko ale niewiem pod które piny podłączyć mikrofon

Kiedyś było tutaj zdjęcie wtyczki ale nie mogę znaleźć :(

Proszę podeslijcie info gdzie trzeba podłączyć mic bo mam auto rozebrane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.