Skocz do zawartości

e92 335i - moja pierwsza bunia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i nareszcie wymarzona bunia w garażu sobie stoi :D

Szukałem szukałem, a nie było łatwo. Trwało to ponad 6 miesięcy, ale w końcu się opłaciło. Wstępnie polowałem na czarny metalic, z czerwonymi skórami w manualu. A znalazłem szary metalic i czarne skóry w automacie.

 

Wersja amerykańska, sprowadzony w 2008, w VINie nic strasznego nie było, więc wziąłem i od razu się zakochałem :)

 

data produkcji z VIN to 2006,

zdjęty ogranicznik prędkości.

 

Na wiosnę mam plan oblklejenia na czarny mat lub pomarańcz.

 

Poniżej parę fotek, niestety robione w nocy, fotograł się chciał najpierw trochę przejechać i .... nas mrok zastał :)

 

Szczególne podziękowania dla użytkownika Loona Thic za wszsytkie odkodowane VINy!!!

 

IMG_6354.jpg

 

IMG_6358.jpg

 

IMG_6363.jpg

 

IMG_6375.jpg

 

IMG_6386.jpg

 

IMG_6398.jpg

Opublikowano
Świetna :P Czekamy na fotki wnętrza :roll:
Spolszczenie CCC na PW ;)
Opublikowano

Ładna :cool2:

Ciekawe co kryje się pod VINem

Coraz częściej widzę indywidualne tablice rejestracyjne za to też :cool2: ja miałem dwa razy już indywidualne i teraz żałuje ze w e90 nie zrobiłem :( Choć przy czarnym BMW z czarnymi szybami to już calkiem byłoby przekichane ....

Wstaw więcej zdjęć

Opublikowano
Na wiosnę mam plan oblklejenia na czarny mat lub pomarańcz

odważna decyzja :wink: ..bez M-pak'a może nie wyglądać....no ale ładne auto i wpadaj na spoty warszawskie :cool2:

Opublikowano

Czarny mat według mnie słaba koncepcja jezdzi tego już sporo a efektu "wow" dla mnie przynajmniej nie robi ...

Pomarańcz mógłby być ciekawy

Opublikowano

kolejna srebrna 335i :cool2:

Masz zdjęty ogranicznik i przesunięty na 280 ;)?

Opublikowano
Gratuluje zakupu, wpadaj na spoty, jestem ciekawy jak wyglądają na żywo czarne fele w srebrnym autku.
Opublikowano
LOL! Ale tablica... :lol:

Footer-Smallest.jpg

Sprzedam licznik HIGH do E9x i E8x.

Opublikowano
Nie wiem czemu, ale czarne felgi mi się po prostu nie podobają. Wydają mi się zawsze brudne. Sam siebie nie rozumiem :D
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Rozpoczynasz przygodę z BMW w konkretnym modelu :cool2:

Rejestracja :cool2: :cool2: :cool2: nie ma lipy :lol:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Genialna jest. I jeszcze ta rejestracja :)

gratki .. i fotki wnętrz mógłbyś wrzucić jeśli nie problem :)

pozdro

Michał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.