Skocz do zawartości

Tylny zacisk nie odbija [e46 328 00r], regeneracja czy uzyw?


tomek328iA

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

 

mam mocny problem z tylnym zaciskiem. byl juz raz czyszczony i smarowany na poczatku roku i znowu odmowil posluszenstwa - nie odbija :/ zjaralo mi sporo klocka za nim zauwazylem. Nie wiem co zrobic:

- znowu czyscic i smarowac stary?

- kupic gumki i tloczek (jezeli tak to jaki???328i 2000r, nie znam rozmiaru tloczka?)

- kupic uzywany zacisk?

 

prosze o porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja!!!

 

Kup zestaw regeneracyjny z www.czescidobmw.pl (cena jest nie duza. nie pamietam ale chyba cos kolo 40zl)

 

Naprawa prosta trzerba wydmuchac stary tloczek sprezarka i dokladnie zakladac gumke uszczelaniajaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
moge kupic nowy, nie ma problemu - na allegro sa jakies zamienniki czy tez w inter carsie.

Zna ktos moze wymiary tloczka? znajduje jakies sprzeczne informacje...

 

Katalog do samodzielnego wyszukiwania części nie wyczerpuje naszej oferty. O każdą część której nie ma w katalogu możesz zapytać:

https://czescidobmw.pl/strony/kontakt.html

 

Zestaw naprawczy do zacisku hamulcowego:

 

ATE 20 zł / kpl. na 1 zacisk (komplet uszczelek, bez tłoczka, bez tulei prowadnicy zacisku)

Frenkit 45 zł / kpl. na 1 zacisk (komplet uszczelek, tłoczek oraz tuleje prowadnicy zacisku)

 

https://czescidobmw.pl/strony/faq.html

'

Czy katalog produktów do samodzielnego wyszukiwania wyczerpuje ofertę sklepu ?

 

Nie, katalog do samodzielnego wyszukiwania części przez Klienta nie wyczerpuje oferty sklepu. Jeżeli interesującej Państwa części nie ma w katalogu prosimy o kontakt - przedstawimy dostępność oraz ceny interesujących Państwa części.

 

 

 

Jak mogę zamówić części których nie ma w katalogu ?

 

Wystarczy napisać w komentarzu do zamówienia jakie części spoza katalogu mamy do niego dodać. Po otrzymaniu zamówienia dodamy produkty do koszyka Klienta i odeślemy uzupełnione zamówienie na podany w zamówieniu adres mailowy.

 

'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam Chciałbym u was zamówic klocki czujnik zużycia i zestaw naprawczy z tłoczkiem BMW to e46 323ci EZ70067 czy za przesyłke płaci sie raz napisze komentarz w zamówieniu prosza c o ten zestaw naprawczy chciałbym zamówic zaraz tylko mam nadzieje że wszystko przyjdzie łącznie z tym zestawem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partnerzy klubu
Witam Chciałbym u was zamówic klocki czujnik zużycia i zestaw naprawczy z tłoczkiem BMW to e46 323ci EZ70067 czy za przesyłke płaci sie raz napisze komentarz w zamówieniu prosza c o ten zestaw naprawczy chciałbym zamówic zaraz tylko mam nadzieje że wszystko przyjdzie łącznie z tym zestawem ;)

 

 

Witam, tak, wyślemy wszystko jedną przesyłką. W sprawie dostępności, cen i omówienia sposobu złożenia i realizacji zamówienia proponuję kontakt telefoniczny, mailowy lub przez GG:

https://czescidobmw.pl/strony/kontakt.html

 

Zestaw naprawczy z tłoczkiem Frenkit:

 

przedniego zacisku 52 zł

tylnego zacisku 56 zł

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.