Skocz do zawartości

Drążki sterownicze Meyle czy warto?


Ryan73

Rekomendowane odpowiedzi

NIe wiem czy wszystkie ale są też Myle HD czyli jakieś mocniejsze, że tak powiem. Tak czy inaczej na podstawie własnego doświadczenia nie wiem czy jest sens pchać kase w firmowe części tym bardziej drążki. Ja kupiłem do siebie Deckermana czy jakoś tak i komplet(środkowy+2boczne) kosztowal mnie 200zł i nie ma z nimi problemu. Kolega jeździ na Teknorocie już 2 rok i też bez najmniejszego problemu, wszystko ładnie trzyma się kupy nic nie stuka.

Oczywiście to tylko moje zdanie, ale chyba nie ma sensu przepłacać jak na polskich drogach wytrzymują praktycznie tyle samo Firmowe jak i te mniej firmowe zawieszenia. Wachacze, tarcze, części silnikowe jak najbardziej coś dobrego ale drążki..po co

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę

rok temu kupiłem badziewie za 170 zł na allegro

wytrzymały rok teraz to szmelc

tylko wiecie koszt drążków to nie wszystko

założenie 200 + geometria 140 to są dodatkowe koszty

więc ja wolę założyć coś dobrego ....

chcę wiedzieć czy te Meyle są coś warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bo akurat się wam udało. Znam wiele przypadków, mam też wiele reklamacja na te tanie zamienniki. Bardzo żadnko się zdarza żęby coś taniego pojeździło. Oczywiście ze wart ow drążki zainwestować, bo płacisz za geometrię. A jak bym miał co 10 tyś robić gemotrię, bo te tanie wiecej nie wytrzymają to ja dziękuje. W swoim e30 załozyłem kpl z FEBI i mają 80 tyś km żadnych luzów na ostatnim przeglądzie.

Meyle jest dobrą firmą, ale jeśli jest HD. Jeśli to zwykłe to jest loteria, jak się trafi.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze jak kupilem swoje E34 w marcu zeszlego roku to wymienilem komplet drazkow na jakies tanie siano typu Dachstein i jezdza do dzis bez stukow i pukow. Jak widac odjezdzilem juz ponad poltora roku. A jakie u nas sa drogi kazdy wie. Nie wiem dokladnie ile zrobilem km, ale chyba koło 13tys z czego 80% po mieście, czyli kraweznikach, studzienkach i mega dziurach po zimie. Jak ktos robi duzo km to lepiej zainwestowac w lepsze. Ja tyle co jezdze to mi te wytrzymaja z 5lat :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wiecie koszt drążków to nie wszystko

założenie 200 + geometria 140 to są dodatkowe koszty

 

czyli ogólnie patrząc w Twojej sytuacji faktycznie może mieć to jakieś znaczenie. Geometria z tego co wiem na każdej stacji diagnostycznej kosztuje 100zł bo taki mają cennik a co do założenia to w 2 godziny zrobiłem to ja, bez kanału i bez super umiejętności i robiłem to pierwszy raz. Jedyne co się przyda do ściągacz do sworzni koszt ok 50zł a ile potem satysfakcji. :D

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wiecie koszt drążków to nie wszystko

założenie 200 + geometria 140 to są dodatkowe koszty

 

czyli ogólnie patrząc w Twojej sytuacji faktycznie może mieć to jakieś znaczenie. Geometria z tego co wiem na każdej stacji diagnostycznej kosztuje 100zł bo taki mają cennik a co do założenia to w 2 godziny zrobiłem to ja, bez kanału i bez super umiejętności i robiłem to pierwszy raz. Jedyne co się przyda do ściągacz do sworzni koszt ok 50zł a ile potem satysfakcji. :D

100zl za geometrie? Ja place 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi napisałem 100 na stacji diagnostycznej, ja też tyle nie płacę :D ale on pisał że płaci 140 więc nie mam zielonego pojęcia gdzie to robi :mad2:

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj komplet drążków Meyle razem z tuleją

istotnie koszt wymiany 200 i geometrii 150 wydał mi się za duży

Więc znalazłem warsztat który robi tylko zawieszenia i nic więcej

koszt to 80 wymiana i 80 geometria (Błoński Henryk Zielonka ul Poniatowskiego 63 tel 22 781 81 38)

w sumie 160zł komplet

Dziękuje wam za za rady ale jak widać warto poszukać bo w tych warsztatach naciągają strasznie...

Ale dobić to samemu pod blokiem ... Dajcie spokój....

Podałem te namiary bo wymiana to 80zł opłaca się bardziej niż te 50zł i zabawa pod domem ..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.