Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Nie słuchaj nic ze sie rozbijesz. Jak ktoś nie ma oleju w glowiee to i na deskorolce sie zabije.
Bzdury. Tu się z tobą nie zgodzę.

Też jeździłem długo przed zrobieniem prawka, ale czego to dowodzi?

Poza tym 20 lat temu było łatwiej: inny ruch i zdecydowanie mnie aut na drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mniej aut inna mentalności młodych i innych ludzi teraz 16 -19 latkowie są tak nie poradni że nie mogą sobie poradzić z najprostszymi czynnościami życiowymi ... sąsiad do swojego syna trzeba trawę skosić ja nie umiem nie bd tego robił bo nie umiem :mad2: ... Inne czasy ... Ja sam nie jestem może najstarszy bo mam 26 lat dopiero ale ja w wieku 10 lat z kumplami na lody zawsze sobie z butelek po piwie załatwiliśmy jakieś pieniądze :) inny świat...

 

 

PS a BMW prowokuje do agresywnej jazdy !! To auto dla mądrych wmiarę doświadczonych ludzi za kierownicą !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mlody bo 27 lat wiec prawko mam 9 lat. Ruch był taki sam.

 

Dowodzi to tego ze czy sobie lub innym zrobisz krzywde nie zalezy ani od mocy, ani od wieku ani od stazu posiadania prawka. Zależy od czlowieka.

 

Bo ma prawko pol roku to sie zabije? Jak jest madry to nie, jak glupi to nawet lepiej tylko wiadomo zeby nikogo nie uszkodzil. Wacka ma w spodniach to od razu gwałciciel? Nóż też ma to od razu nozownik?

 

Jako pierwsze auto tez mialem e46 i zyje, ba nigdy nie jezdzilem motocyklem w mlodosci i tez zrobilem prawko i od razu na mocny dość motor i zyje, dalej nie jezdze bo mocny motor na zwykle drogi to nuda

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee... tam niema co utyskiwać od starożytnej Grecji narzekali na młodzież i tak chyba będzie dalej, niema wyjścia tylko trzeba się przytulić do krawężnika i przepuścić niech jedzie ;-)

W większości krajów jest ten sam problem.

Jako anegdotę to wam powiem że tam gdzie mieszkam (Montreal) to w latach 90-tych

Zniesiono obowiązkowe nauki jazdy, czyli bez kursów się można było zgłosić na egzamin a egzamin łatwy.

To się dopiero działo ale eldorado się skończyło i przywrócono obowiązkowe kursy i nawet wprowadzono dodatkowe obostrzenia dla nowych kierowców przez okres 2 lat.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc i ja zapytam.

Czy za 15 tysięcy na auto, mogę dostać coś w dobrym stanie? Sprawdzałem forum, ogłoszenia, ale ceny są naprawdę różne. Od 10 nawet do 30 tysięcy.

 

Interesowałby mnie silnik R6 2.5/2.8 w benzynie, najlepiej sedan.

Jest szansa, czy lepiej sobie odpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge cos dodac to jesli trafisz na w miare dobra e46 nie po wypadku albo jakis kombinacjach. To bedziesz zadowolony. Mam moja e46 6 lat. I jesli teraz ktos mi powie :

"BMW Bedziesz Mial Wydatki" to sie pomylil. wydalem na eksploatscje troche kasy ale w porownaniu jak moi znajomi maja A4. A6. Ople. Mercedesy. vw. To okazuje sie ze wydaje mniej niz oni na naprawy. Bo wydaje raz wiecej kasy ale potem bemka sie odwzajemnia i jest bez awaryjna w porownaniu do znajomych ktorzy pakuja ciagle kase a potem sie itak pozbywaja. W moja bmke nie zal mi kasy. Jak cos zrobie to wiem zo bedzie mi sluzyla:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/bmw-e46-2-5i-192km-sedan-m-pakiet-kier-podsufitka-i6464181576.html#thumb/8

 

Aczkolwiek wydaje się za ładna. Odpicowana specjalnie na sprzedaż, pewnie też kręcona..

 

Rozglądam się ostatnio za 46-mi, ale cholernie ciężko coś trafić. A jak jest, to właśnie kilka godzin. Dzwonisz, a ona sprzedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na R6 za 15 tysięcy nie ma szans kupno opon zimowych (bo trafić z dobrymi kompletami lato zima się praktycznie nie da) ubezpieczenie naprawy (minimalnie 1,5 tysiąca trzeba będzie wsadzić) Sama wymiana oleju w R6 kosztuje ... Ładne R6 ze wszystkim tak około 18-20k ... Oczywiście w sedanie przynajmniej jak dla mnie Cupe 19-23 za 15k Kupisz sedana R4 a i to się w 15 tysiącach nie zamknie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

"Do ceny należy doliczyć niskie opłaty celno-skarbowe." - nieprawda, wcale nie takie niskie.

"Istnieje możliwość wykupienia miesięcznego, lub TANIEGO rocznego ubezpieczenia samochodu i powrotu autem na kołach do domu." - nieprawda.

"Wnętrze auta jest praktycznie bez śladów zużycia – nie powycierane, brudne itp. Czyste i pachnące, aż miło w nim przebywać. (JAK NOWE).", "Wygląda jak auto z przebiegiem max 50 tys. km" - nieprawda. Wygląda jak 350 tyś +

"rok produkcji: 2002" - Ciekawe skąd handlarzyk wziął przedlifta z 2002 r.

O reszcie szkoda pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/bmw-e46-2-5i-192km-sedan-m-pakiet-kier-podsufitka-i6464181576.html#thumb/8

 

Aczkolwiek wydaje się za ładna. Odpicowana specjalnie na sprzedaż, pewnie też kręcona..

 

Rozglądam się ostatnio za 46-mi, ale cholernie ciężko coś trafić. A jak jest, to właśnie kilka godzin. Dzwonisz, a ona sprzedana.

 

Chętnie poznałbym VIN, bo coś mi nie pasi ten m-pakiet. 2002 rok i taki pakiet zewnętrzny? To jest m-pakiet I czy o co chodzi (aczkolwiek w m-paku I kierownica jest chyba trójkątna)? U mnie w Coupe z 2001 jest już ten charakterystyczny m-pakietowy zderzak przedni, progi i listwa na klapie, a tu 2002 i normalny seryjny wygląd z zewnątrz. Albo w sedanach tak było w 2002 (w co wątpię), albo można było sobie wybrać tylko pakiet wewnętrzny (może), albo to nie jest m-pakiet/to nie jest 2002 (ku tej opcji bym się skłaniał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz

Znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/bmw-e46-2-5i-192km-se ... ml#thumb/8

Dla samochodów z ogłoszenia jest osobny dział

viewforum.php?f=44

Tam jak założysz osobny wątek z nr VIN w tytule to Ci chłopaki pomogą to ocenić.

Jak sprzedawca nie chce podać nr VIN to takie auto kupuj na kilogramy

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, potrzebuje z waszej strony lekkiej porady i pomocy. Jestem na etapie szukania e46 polift 2.0d 150km touring w budżecie 12tyś na kupno, w stanie wiadomo jak każdy by chciał czyli najlepszym. Marzy mi się automat ale w tym przedziale cenowym może być ciężko ?

Czy jestem w stanie coś na spokojnie wyhaczyć czy mogę liczyć tylko na szczęście że faktycznie coś się pojawi.

kilka ogłoszeń znalazłem jeśli nie macie nic przeciwko bym je tu zamieścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie wrzucamy ogłoszen.

Masz od tego odpowiedni temat (potrzebujesz numer VIN) kazdego auta i każde auto osobny temat.

 

kasy masz mało, jeśli to twój budżet maksymalny to musisz szukać auto za 9tys i 3 zostawić na serwis po kupnie. 9 to za mało na dobre e36, a szukasz polifta e46. Tak wiem że za tyle są w ogłoszeniach, kupując takie auto i tak szybko wrzucisz kolejnych pare tyś. Na zdjeciach są wszystkie ładne i mają 180tys. Są pokolizyjne i mają 300/400tys przebiegu.

 

Jak mało jeździsz diesla odradzam, nawet jak dużo jeździsz to stary zmeczony diesel nie pozwoli ci nic oszczędzić. To że spalisz 6l ropy ale wydasz na naprawy tyle że taniej cie wyjdzie jazda 3l benzyną.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. :)

 

Jestem na etapie poszukiwań swojego samochodu, przeczytałem ten temat cały(poważnie) i stwierdzam, że nie mam pytań. Prawdziwa kopalnia wiedzy. :D

 

 

Ale czegoś takiego to jeszcze nie widziałem. Na facebook'owej stronie centrum e46 katowicehttps://www.facebook.com/Centrum-E46-Katowice-843789045734317/:

http://images.tinypic.pl/i/00819/tnpyo7r7mc0m_t.jpg

 

Co to się dzieje z tym przednim zderzakiem :wink: ?

 

http://images.tinypic.pl/i/00819/mnt6u9dvhszg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do dyspozycji okolo 10 tysiecy na auto. Moje pytanie brzmi czy znajde w tej cenie bmw E46 1999-2001 r6 150 km 2.0 czyli konkretnie 320i w sedanie i manualu?

 

Będzie ciężko kupić coś porządnego. Zwłaszcza, jeśli auto będzie sprowadzone, bo trzeba dołożyć wyższe opłaty za R6. Dla przykładu moje auto kupione w kwietniu:

 

e46 325Ci 192KM 250tys 2001r cena 20 tysięcy. I jak czytam forum, to wychodzi, że to była okazja. Fakt, że mój to Coupe i do tego m-pakiet, ale gdyby to był sedan bez m-paka, to pewnie kosztowałby z 15 tyś. więc te 10, które chcesz wydać to mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jestem na etapie poszukiwań swojego samochodu, przeczytałem ten temat cały(poważnie) i stwierdzam, że nie mam pytań. Prawdziwa kopalnia wiedzy. :D

Szacunek kolego!

 

 

Co to się dzieje z tym przednim zderzakiem :wink: ?
Zderzak jest photoshopowany. Jeżeli się nie mylę to strona osoby kryjącej się za nickiem zenon pestka. Opisy sprzedawanych przez niego fur zwykle odbiegają od stanu faktycznego. Drobny cwaniaczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam do dyspozycji okolo 10 tysiecy na auto. Moje pytanie brzmi czy znajde w tej cenie bmw E46 1999-2001 r6 150 km 2.0 czyli konkretnie 320i w sedanie i manualu?

 

Spokojnie kupisz w tej cenie 320i w dobrym stanie.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.