Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Jak stan oleju jest prawidłowy to najczęściej sam czujnik poziomu oleju daje ciała.

jest sporo o tym na forum . Jak wymienić to tylko na z ASO, bo zamienniki się nie sprawdzają.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie mam. Kupiłem bmw e46 99r, co prawda jest przelozona kierownica na wielofunkcyjna, której wczesniej nie było, od radia przyciski działają. Natomiast tutaj mój problem jest taki, że zauważyłem, że mam w zderzaku np. czujnik temp. zewnętrznej, a na manetce obok kierownicy nie mam przełącznika komputera pokładowego. Czy mozna sie sugerowac tym czujnikiem temp. ze mam komputer, i wystarczy wymienic manetke, podpiąć ją odpowiednio i będę mógł sobie przełączać opcje w komputerze? Czy były bmw e46 z 99r bez komputera pokładowego? Jak to wszystko sprawdzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest zgodne z opisem to jest tego warty.

jest na to osobny dział

viewforum.php?f=44

W tytule wątku wpisz nr VIN to chłopaki Ci pomogą.

Jak sprzedający nie chce podać przez tel. nr Vin to sobie odpuść.

 

Ps. Zawsze jest ryzyko że ktoś może cię podkupić , chyba że to Ty jesteś sprzedającym.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie ocenicie warto kupic to auto bogata wersja a zderzaki bieda co myslicie http://allegro.pl/show_item.php?item=6591409710#thumb/3

Co masz na myśli przez "zderzaki bieda"? Powinien być jakiś laminat w stylu szybkich i wściekłych :shock: auto to zwykły przyzwoicie wyposażony przedlift a jeśli brakuje Ci przedniego m-pakietowego zderzaka dołożonego na sztukę to kiedyś może doceniasz wartość dobrze utrzymanego seryjnego e46. Wiedz, że ta tapicerka koło skóry nawet nie leżała, to cerata, która jak na zdjęciach wygląda średnio to w rzeczywistości będzie dużo gorzej.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem bo od momentu zakupu bmw często siadał akumulator bo jest za mały, gdyż został od starego mniejszego silnika a obecnie jest większy. Natomiast w momencie kręcenia auta, mrygają swiatła mijania a auto nie odpala(no i jest takie stukanie typowe przy rozladowanym akumulatorze)... Odpalalem pare razy od kabli i było ok, tym razem nawet od kabli nie odpalilo... Co to może być ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niema kto Ci powiedzieć ale piszesz już 4 post nie na temat w wątku ; pytania opinie odnośnie kupienia auta.

 

ps. Odnośnie twojego pytania to zacznij od zakupu właściwego aku i jak stary odłączysz to może się komp zresetuje.Jednym słowem komp nie lubi niskiego napięcia.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wloch albo przejechane a jak przebieg niski to cale zmalowane, po drugie wszystko z włoch jezdzi na smieciowych olejach. gosc dolozyl kilka tys i sprzedaje za 16. robil same trasy a przebieg 200. do tego dolicz zawieszenie i hamulce bo nic o nich nie pisze

gg 5216510


6981e5d7cb7f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo kolego . ja mam 1.9 w benz z lpg 120km ale idzie pieknie :) 2000rok dałem 8500 klocka ale bylo warto oczywiscie to bmw 318i e46 na łańcuchu co ważne . polecam betki , i to bujda ze drogie częsci bmw-bedziesz mial wydatki qwa - nic błędnego ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Za kilka miesięcy, myśle tak że w maju, chce sobie kupić swoj pierwszy samochód.

 

Zastanwiam sie bardzo mocno, nad BMW E46 320d. Wizualnie te samochody sąbardzo ładne, ale pisze tutaj bo cchce poznac o nich wiecej szczegolow. Interesowal by mnie model po lifcie, więc jak uważacie na jakie kwoty powinienem patrzec? Benzyna, Diesel? Jaki silnik ? Prosze o jakies porady, czy w ogole jest sens kupowac ten samochod, czy raczej skupic sie nad czyms innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na Twoim miejscu brałbym golfa 4. Dobra rada z forum BMW.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz praktycznego i ekonomicznego środka transportu to nie kupuj BMW bo to jest coś więcej jak auto a jak się złapie bakcyla na punkcie tej marki to niestety kosztuje.

Ile ta miłość kosztuje ? hmm... to zabiera sporo czasu aby dokładnie wycenić bo jest wiele modelów i bardzo szeroka gama wyposażenia . Nie znamy twoich upodobań .

Niestety musisz sam się zapoznać co jest na rynku , za ile , w jakim stanie technicznym oraz czy dana cena jest średnią rynkową.

Jest osobny dział do ocen samochodów z ogłoszenia co polecam.

Tylko nie pytaj co lepsze czy diesel czy benzyna bo to jest jak dogmat ;-)

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki dobrze radzą, e46 nie jest tanie w utrzymaniu, im tanszy tym gorszy, i wiecej do dołozenia, a najczesciej jak dolozysz to i tak bedzie wyglądac na złoma, ale oczywiscie ze znajdziesz i w miare zadbane, ceny od 14tys strzelam, jak benzyna to przynajmniej 2.0 benzyna, jak disel tez przynajmniej 150 koni. poczytaj na temat spalania 2,0 benzyny.

ogolnie patrz czy zawieszenie zrobione i hamulce, nie tylko amortyzatory i wachacze ale tez tuleje z tyłu, poduszki silnka , jak diesel to zalezy od przebiegu, koło pasowe czy zrobione, czy ma moc, turbo po regeneracji czy nie, wtryski w jakim stanie,

jak zadbany to pojezdzi, jak nie to nie pojezdzi :D ale do kazdego trzeba dolozyc troche grosza, to sie tyczy i vw i audi

jeszcze zalezy ile masz lat, bo takiego mlodego ostatnio poniosła fantazja, 19 lat, przedlift 318 benzyna i nie opanował kontrolowanego poslizgu :D lampa, błotnik, zderzak i maska :cool2:

gg 5216510


6981e5d7cb7f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupu BMW e46, natrafiłem na taką ofertę - http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-alu-felgi-skora-full-klimatronik-oplacona-niemcy-ID6yD8qJ.html#d7d6bea0e9

 

Czy ktoś z Was może jest w stanie się wypowiedzieć nt. powyższego modelu, ewentualnego ryzyka, na co zwrócić uwagę, oraz czy w ogóle warto się fatygować? Być może ten model przewinął się już przez forum? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc pisze ze full, udogodnienia itp. a ja widze ze bieda az piszczy, jedyne co ma ponad gwarantowane wyposazenie to 4el szyby,czujniki parkowania i podgrzewane fotele. obok full opcji to nawet nie stało, nic ze zdjec zbytnio nie zobaczysz, jedz z mechanikiem na miejsce, wez czujnik lakieru, sprawdzaj zawieszenie, wycieki oleju, hamulce przed uzytkowaniem wyczysc z rdzy bo widac stała, zapytaj dlaczego była holowana bo nie widze zaslepki w zderzaku. nie daj sie zmylic ładnym srodkiem, fotele i kokpit wyczyszczone ale niezbyt dokładnie, welurowe dywaniki są nowe albo nie z tego samochodu, sama podłoga w złym stanie. wez kogos kto grzebał przy e46 przynajmniej

gg 5216510


6981e5d7cb7f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Ponieważ zaoszczędziłem sobie trochę pieniędzy postanowiłem sprzedać obecny samochód i kupić "coś" o nowocześniejszej sylwetce. Wybór padł oczywiście na BMW E46 Coupe. Budżet dość skromny- do 12 tys. Jeśli chodzi o silniczek to zadowolę się 318i(118 km), większego nie potrzebuje- bezpieczniej dla mnie i otoczenia :p Czy w tych pieniążkach można znaleźć jakiś zadbany egzemplarz?

 

W necie znalazłem np. taką oferte:

 

http://allegro.pl/bmw-e46-318ci-coupe-manual-helrot-2000-r-i6621107966.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego rozumie ze budzet ograniczony, ale patrząc na ten egzemplarz płakac mi sie chce, pomyslec ze swieci sie jak szalony, ze ktos dbał itp, dla mnie to ona była cała malowana, dlatego sie tak błyszczy, albo wieksza czesc, a reszta polerka. gdyby ktos dbał na tyle zeby wydał hajs na polerke, to nie stałaby za takie pieniadze.

przed sprowadzeniem, bo po aukcji widze ze jest od handlarza, była tak dojebana jak ten srodek !! :duh: fotele i boczki, w zyciu wyprane nie było, gnój jak w stajni :mad2: a bata nie było stac 150zł zeby go wyprac przed wystawieniem, z uchwytu lusterka odchodzi farba, opony wyplakowane bo na bank stare, na zywo wezmiesz czujnik ze sobą, zajedziesz na stacje diagnostyczną, sprawdzisz zawieszenie, hamulce- to sie załamiesz, na start bedzie kilka tys do wlozenia, policz olej itd.

z tyłu swiatła w klapie przyciemnione, te drugie nie, to historie tez musiały byc.

ta e46 coupe sprzed liftu nie wyglada za rewelacyjnie

pomysl tak, dozbieraj kase do wiosny, jezdzij do tego czasu starszego samochodem np, a kup cos konkretniej, jak ucinasz koszty to rozejrzyj sie za anglikiem po lifcie i przekładce, byleby stan był jak najlepszy, zastanow sie jaki chcesz silnik, pamietaj to nie jest golf 4 1.9 i nie jest tani w utrzymaniu

jak chcesz cos w dobrym stanie to za 16 mozesz niczego nie znalesc, za 8 to z góry jest skazane ze bedzie tragedia. taka prawda

9 tys troche nie ta polka cenowa za dobra e46. poprzez kompakty dopiero od 16 ceny sie zaczynają

np:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e46-lift-ID6yEMH9.html#4cd2946d60

gosc zapewnia ze zawieszenie gitara, po jakims tam serwisie, i polift ładny !! o niebo lepiej niz tamta czerwona, spoko felga, m pakiet, jakies wyposazenie,

a pomysl ze za tamtą dajesz 9. w przeciagu roku dokladasz 5 koła, i tak wychodzi 14, a cała malowana, dojebana i wyglada ch...

gg 5216510


6981e5d7cb7f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.