Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój jest z marca 2001r

 

VIN long WBABN31090JW02218

Type code BN31

Type 325CI (EUR)

Dev. series E46 (2)

Line 3

Body type COUPE

Steering LL

Door count 2

Engine M54

Cubical capacity 2.50

Power 141

Transmision HECK

Gearbox MECH

Colour SCHWARZ 2 (668)

Upholstery STOFF LASER/ANTHRAZIT (G7AT)

Prod. date 2001-03-23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przymierzam się do zakupu samochodu który od zawsze był moim marzeniem.

Chodzi o E46 330CI w cabrio w związku z czym mam dwa główne pytania.

 

1. Czy znajdę poliftowy egzemplarz w dobrym, zadbanym stanie do 28 tysięcy zł? Czy raczej warto trochę dołożyć, poczekać i dorwać coś specjalnego?

2. Na co zwracać szczególną uwagę podczas zakupu cabrio?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz

Czy znajdę poliftowy egzemplarz w dobrym, zadbanym stanie do 28 tysięcy zł?

Czy Ty znajdziesz ? tego nie wiemy ale taki można znaleźć , kwestia czasu i negocjacji.

Czy raczej warto trochę dołożyć, poczekać i dorwać coś specjalnego?

Nie czekaj weź kredyt od brata , ojca itd , nareszcie spełnisz swoje marzenie.

Na co zwracać szczególną uwagę podczas zakupu cabrio?

Na mechanizm otwierania dachu i na ujście wody gdybyś przed burzą zapomniał zamknąć dach.

A inne rzeczy to sprawdzać tak jak w klasycznych samochodach jak tu już było opisywane sporo razy.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co i nim myślicie?

Jest osobny dział dla aut z ogłoszenia

viewforum.php?f=44

Tam podaj nr VIN i się może dowiesz czy to auto ktoś oglądał.

w ogłoszeniu przebieg 161 500 km jest potwierdzony książką a taką książkę można kupić

za 65zł http://allegro.pl/bmw-ksiazka-serwisowa-e39-e46-e53-x5-niemiecka-i6323762802.html

Przebieg jest kuszący możesz go sprawdzić z kluczyka w ASO lub po nr VIN po okazaniu dowodu rejestracyjnego.

Na forum jest odpłatnie oferowana taka usługa przez internet.

Czy ten model jest awaryjny ? to zależy ile ma na liczniku ale pewne rzeczy należy zrobić i jest spokój.Należy mieć 2-3tys zł na pakiet startowy

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, budżet jaki posiadam na auto to 14 tyś, zostawiam sobie 2tyś na start, chce auta na kilka lat, czy w tej kwocie brać 1.8 czy lepiej spróbować wycelować w 2.0? Rocznik nie gra roli, podstawy mechaniki chciałbym robić sam, lubie grzebać przy aucie, póki co nie wyskubie więcej, rocznie robie około 10 tyś, zawsze marzyłem o bmw i mam nadzieje że w tej kwocie coś już znajde, co do wyposażenia przede wszystkim zależałoby mi na klimatyzacji, reszte można pominąć, pozdrawiam Rafał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio w końcu stałem się szczęśliwym posiadaczem pięknej czarnulki E46 320d w msporcie :twisted: Do zrobienia mam kilka drobiazgów typu, czujnik temp, parkowania, wymiana świec czy amortyzatora, poza tym wszystko w porządeczku. I tu moje pytanie. Ktoś może napisać/polecić na co zwrócić uwagę na początku eksploatacji tego modelu, co ew wymienić (pewnie płyny, filtry), lub co dokupić? Planuję doinwestować ten samochód żeby mi służył kilka lat :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę kupić E46 w Dieslu. Niska cena bo ok 5k zł. prawdopodobnie do malowania bo schodzi lakier bezbarwny "ale jeżeli nie ma takiej strasznej rzeczy jak u mnie w audi to można jeździć" oraz do wymycia zawór cisnienia turbiny i po długim postoju dwa dni czsem niezawsze pojawia sie powietrze w przewodzie od filtra do pompy.

 

Ktoś powie co i takim czymś myśli chłop już po głosie słychać że jakieś 40 latek ma a auto w rodzinie od 8 lat, także wątpie żeby było katowane bo jeździł on i od siostry to kupił to raczej pewniejsza sztuka :). no oczywiście bez skóry i tam by trzeba było wyczyścić tapicerkę i alusy jakieś dokupić i gra.

 

Ktoś coś powie na ten temat czy było by dobrze to kupić ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz

czy było by dobrze to kupić ??

Nie znamy twoich uprzedzeń, fobi, cierpliwości do używanych aut , perfekcyjności itd.

Nie wątpliwie to auto znajdzie swojego kupca co się nie będzie bał rozszczelnionej pompy wtryskowej i wyleniałej karoserii.

Jak się nie boisz wyzwań to bierz, ale jak jesteś pedantem to się powstrzymaj.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna kupic gdzies caly zestaw nowych listewek wewnetrznych na drzwi, kokpit i przy galce zmiany biegu? Umnie wszystko obdrapane, dodatkowo w carbonie, a mi najbardziej zawsze podobaly się srebne/aluminiowe. Najlepiej orginalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna kupic gdzies caly zestaw nowych listewek wewnetrznych na drzwi, kokpit i przy galce zmiany biegu? Umnie wszystko obdrapane, dodatkowo w carbonie, a mi najbardziej zawsze podobaly się srebne/aluminiowe. Najlepiej orginalne.

 

Bmwstore.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.