Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz poleci do góry. Patola już robi sobie dzieci, za które będziesz płacił nowym podatkiem do paliwa.

 

Gorzej jak wrócą dawne ceny na rynku paliw :lol: ciekawe ile wtedy będziemy płacić.. nie licząc już nowego podatku zapasowego wprowadzonego za czasów PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Jest jakikolwiek sens szukania 330 coupe polift do 25tys?

Jak nie przeszkadza Ci spory przebieg i auto po przejściach to coś znajdziesz, jeśli auto ma mieć przelot poniżej 200k km i ma to być bezwypadek to tylko przedlift.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakikolwiek sens szukania 330 coupe polift do 25tys?

Jak nie przeszkadza Ci spory przebieg i auto po przejściach to coś znajdziesz, jeśli auto ma mieć przelot poniżej 200k km i ma to być bezwypadek to tylko przedlift.

 

Po kilku dniach szukania intensywnego muszę potwierdzić, w miarę pewne i zadbane to raczej tylko z lat 99/2000 w takiej cenie. Jeśli tańsze to trzeba się liczyć z takimi obrazkami

http://zapodaj.net/d1918d3319d5d.jpg.html

 

Mnie trochę to przyznam zbiło z tropu :cry: bo muszę zweryfikować swoje podejście do poszukiwań (jak nie patrzeć to jednak już 16 letnie autko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Fajna felga ale raczej nie od e46 tylko e90, brzydki środek, zderzak przód od innego auta.

E: zderzak tył też w innym odcieniu.

Edytowane przez lord_Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera faktycznie, dobre oczy.. ja nie zwróciłem na to uwagi ale to pewnie przez to ze nie siedzę w temacie aż tak bardzo.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5976376378

http://allegro.pl/show_item.php?item=5961591032

 

Ostatnie dwa typy.. znalezienie czegokolwiek z silnikiem 2.5+ jest aż takie ciężkie? Macie może pewne oferty z okolic Małopolski, Dolnegośląska? Dla osoby nie obeznanej w temacie wybór samochodu w celu zamówienia opinii rzeczoznawczy jest strasznie irytujący :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sedan 325i ładnie się prezentuje :8)

 

Poliftowe coupe nie jest moim konikiem, ale skąd ta teza?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam to forum od pewnego czasu ponieważ niedługo będę szukał swojej e46 która na pewno będzie piękna wspaniała nie bita nic nie puka nie stuka od niemca wiadomo :D

Mam takie pytanie bardziej o działanie samego forum ponieważ czuje się tu nieco zagubiony. Chciałbym stworzyć temat o swoich poszukiwaniach gdzie mógłbym wrzucać linki do ogłoszeń licząc na waszą pomoc w wyborze tej jedynej idealnej. Z tego co widzę w regulaminie w dziale z ocenami ogłoszeń jedno auto = jeden temat. Oznacza to że czeka mnie zakładanie wielu tematów? Chciałbym zostać w jednym i tam trzymać ten swój bałagan?

btw co myśłicie http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-5-benzyna-170-koni-serwisowana-ID6ygYLN.html trochę tanio chyba? VIN WBAAM31090AZ44346. Ile kosztowało by dokupienie oryginalnego radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to sie podaje vin ze nawet jak link do ogloszenia wygasnie to i tak auto na forum znajdziesz i przeczytasz jesli byla o nim jakas dyskusja. Nik ci nie bedzie 10 aut dziennie oceniał. Wybierz najbardziej te ktore chcesz i daj do oceny w odpowiednim temacie. Wlasnie zeby nie bylo balaganu bo wrzucisz 10 linkow i potem wez sie pokapuj kto mówi o ktorym linku.

 

Po pierwsze znajdz od prywatnego po drugie dowiedz sie jak dlugo mial auto, po trzecie z vinem je wrzuc to ktos je zna ktos oceni.

 

Jedz obejrzyj najdroższe auto w okolicy lub znajdz forumowicza z zadbanym autem do którego masz blisko. Dzięki temu bedziesz miec punkt odniesienia oglądajac inne auta. Zobaczysz jak wygląda auto zadbane po 200 tys i potem ogladajac perełki co maja również 200 masz wyobrażenie jakies.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

świetny pomysł z tą ustawką z jakimś forumowiczem! Jest tu może ktoś z Łodzi lub okolic? Najbardziej interesują mnie silniki 2.0, 2.2, 2.5. Może ktoś z okolic mógłby mi pomóc w ewentualnych oględzinach auta? Oczywiście jakoś się dogadamy jakieś piwko albo coś mocniejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
btw co myśłicie http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2-5-benzyna-170-koni-serwisowana-ID6ygYLN.html trochę tanio chyba? VIN WBAAM31090AZ44346. Ile kosztowało by dokupienie oryginalnego radia?

Radio to najmniejszy problem. Moim zdaniem coś działo się z przodem: różny kolor kierunków (względem reszty) + błotnik w innym odcieniu. Do tego wyprana tapicerka i mocno zużyta kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do samej kierownicy to świeci sie jak psu jajca.. na pewno było coś grzebane :lol: pytanie tylko co.. co do błotnika może mi sie wydaje ale też inaczej wyglada tylny, więc albo to wina zdjęcia albo były na nowo malowane.. a niestety srebrny kolor jest niewdzięczny i wszystkie poprawki widać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Następny co ocenia auto czy było lakierowane po zdjeciach :duh: nic tylko pogratulować :mad2:
Skro jesteś ślepy lub używasz beznadziejnego monitora to nie zauważysz, że ewidentnie prawy przedni błotnik rożni się od reszty. Co do zderzaków nie mam pewności, chociaż tylny jest jaśniejszy niż karoseria.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Facet o co ty się plujesz? Na razie to ty OT sugerując mi coś czego nie widzę i pisząc coś czego nie powiedziałem. Do tego jesteś butny i arogancki. Zwolnij chyba że jesteś właścicielem tego sztrucla wtedy zrozumiem twoje napięcie. :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Spokojnie Panowie.nie ma się o co kłócić.to trup na handel i tyle.czym oni pojechali tą kierownicę? :roll:

to chyba individual jakiś :mrgreen:

z 1000 euro za niego dali pewnie więc nie ma co wymagać.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.