Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2013


Kapitalista77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Udało się soft został wgrany :D Bardzo dziękuję za pomoc szczególnie :cool2: sfinks311 :cool2:

Softa zainstalowałem z chińskiej płyty Fiesta CD-R.

 

Niestety moja radość nie trwała długo, gdy włożyłem płytę DVD z mapami wyskoczył błąd:

 

UWAGA:

Błąd odczytu mapy CD/DVD

Sprawdź CD/DVD

 

Wnioskuje, że mój czytnik nie odczytuje płyt DVD.

 

Jaka może być przyczyna zaistniałej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyn moze byc kilka:

 

-brudny lub zuzyty laser

-soft sciagniety z bledami lub bledy powstale przy jego wypalaniu na plyte

-zbyt duza predkosc nagrywania lub wadliwa plyta dvd

 

generalnie trzeba duzo cierpliwosci. ja zuzylem okolo 30plyt zanim zakonczylem sukcesem. tak mi sie wtedy wydawalo. do dnia dzisiejszego czasami zdaza sie ze traci kontakt z plyta i wyrzuca bledy po czym nagle wszystko wraca do normy. taki urok ;) sprobuj przejechac sie pare kilometrow z ta plyta z bledami. moja czasem zaskakuje po drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam pytanie, moglibyście mi napisać czy nawigacja ściągnięta ze strony: http://chomikuj.pl/matimisztal/BMW+Navigation/BMW+Navigation+DVD+Road+Map+Europe+HIGH+2013/BMW+Navigation+DVD+Road+Map+Europe+HIGH+2013+*2b+Fotoradary+Ca*c5*82a+Europa+z+powiadamianiem+g*c5*82osowym+o+Fotoradarach%28wersja+4*2c7GB%29

konkretnie ta wersja różni się w jakiś sposób od wersji 8,5GB(wersja obok w chomiku tez 2013)??

Bo szczerze mówiąc zamieniłem moja rok 2011 na ta 2013 i nie widzę większej różnicy (moja z 2011 roku ma tez coś kolo 8GB a ta nowa 4,7GB).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wita wszystkich nowy użytkownik (nowy w sensie pisania - czytania i wskazówek co i jak od dawna już :)

 

Zgrałem mapy na płytkę i teraz tak.

Mapa działa, nawigacja już nie - wyskakuje jakiś błąd po wprowadzeniu adresu.

Mapa widzi tylko duże ulice, mniejszych wogóle nie wyświetla niestety...(laser niedawno wymieniany na nowy, nie zacina się, działa ta jak powinien

Czy to wina oprogramowania?? Mam aktualnie SW 4-1/92 (nie znalazłem jeszcze co to za soft niestety) - ale chyba nie jest to v32??

Starą płytę z mapami wyświetla poprawnie (również mniejsze uliczki, perspektywa też działa, chociaż budynków nie widać

 

Pomocy plisss :))

Jutro smigam kawałek - myśląłem że z nowymi mapami śmignę (sporo dróg z mojej mapy brakowało w zeszłym roku na tej trasie...

 

pozdro

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dopiero kupilem bmw 320d z 2008r i nie mam mapy Polski, co musze zrobic zeby nagrac plyte z nawigacja ? Prosilbym o konkretne instrukcje krok po kroku bo jestem w tych sprawach laikiem a nie chce niczego zchrzanic. Nie moge znalezc na forum konkretnej instrukcji co trzeba zrobic. Najlepiej jesli ktos moze np na gg wytlumaczyc po kolei co robic, czy trzeba jakos soft w samochodzie aktualizowac itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dopiero kupilem bmw 320d z 2008r i ........................

 

kazdy z nas chetnie by ci pomogl gdybys sam wykazal troszke wiecej zaangazowania niz napisanie tego posta. tlumaczenie (pisanie) przez gg "krok po kroku" zajeloby okolo godziny, ktorej kazdemu z nas brakuje, a i tak pytaniom nie byloby konca ;) dlatego zrob jak radzi kolega sinks. wroc na pocztek watka i wszystko przeczytaj. na pewno zajmie ci to wiecej czasu niz moglbys sie spodziewac, ale czego sie nie robi zeby zdobyc aktualna mape. dopiero jak juz wszystko z grubsza skumasz co zostalo opisane dosc prostym jezykiem, nastepnie nagrasz pierwsza trefna plytke i w dalszym ciagu bedziesz mial pytania dotyczace konkretnych szczegolow, dopiero wtedy pytaj na forum. w przeciwnym razie bedziesz uwazany za leniucha i raczej nikt nie poswieci godziny czasu osobie ktora chce miec wszystko podane na talerzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz aktualizować soft do np. softu Yaza ( v32) ,bo jak zauważyłeś zapewne do map są dodane fotoradary i nie będą działały ci na tym co masz.Same mapy natomiast jak najbardziej i nic musisz aktualizować :cool2: :cool2:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecierz on ma BMW e90 z 2008 roku i te mapy mu nie będą działać.

 

Kolego ty potrzebujesz mapę którąs z poniższego linka w zależnosci od tego jaki system posiadasz w aucie.

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=201905

lub

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=203703

 

Wystarczy wypalić obrazy na płytach, włożyć do czytnika i po kłopocie.

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Tego nie masz po co sciągać, ropakowuje się bez problemu. Rozpakuje się jednak niestety tylko DVD1 na zachodnią Europę. Polska jest na DVD2 na wschodniej Europie. Brakuje co najmniej jednego pliku rar, zeby rozpakować działający DVD2. Ale DVD1 nagrałem i działa, więc na pewno już wyszlo, tylko nikt jeszcze nie udostępnił działającego DVD2. Na DVD1 są tylko główne drogi dla Polski i brak adresów.

 

Pojawiła się właśnie niby naprawiona mapa High 2014 z działającym DVD2

http://thepiratebay.sx/torrent/9117838/BMW_Road_Map_Europe_HIGH_2014__FIXED_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.