Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co roku nowa mapa wychodziła na przełomie września i października. Czy macie już jakieś informację kiedy pojawi się wersja 2013 ?
  • Odpowiedzi 111
  • Wyświetleń 25,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Szukam tez info o tych mapach ale nic nie znalazłem w necie :mad2:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano
Już jest - szukajcie a znajdziecie...
Opublikowano
A jest szansa wrzucenia na forum do testów kolego??
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano

MACIE CHLOPAKI NIE BEDE ZYLA ;)

 

 

https://rapidshare.com/files/2286527187/h13.part01.rar

https://rapidshare.com/files/134984484/h13.part02.rar

https://rapidshare.com/files/3460101995/h13.part03.rar

https://rapidshare.com/files/2823613359/h13.part04.rar

https://rapidshare.com/files/347491704/h13.part05.rar

https://rapidshare.com/files/2697107346/h13.part06.rar

https://rapidshare.com/files/1371300847/h13.part07.rar

https://rapidshare.com/files/2140404300/h13.part08.rar

https://rapidshare.com/files/1937938887/h13.part09.rar

zycie zaczyna sie po 50i
Opublikowano
Dzięki kolego :cool2: :cool2: Już leci a zauważyłeś jakieś zmiany w stosunku do 2012??
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano

dopiero wypalilem ale jeszcze nie sprawdzalem

mieszkam za granica tak ze ciezko cos bedzie zauwazyc bo poprzednia byla aktualna

zycie zaczyna sie po 50i
Opublikowano
Poprzednia miała spore dziury już w 2012 w porównaniu np. do Naviteqa z 2012 bynajmniej jeśli chodzi o Polskę ale i Chorwacja,Francja też nie były szałowe wiec mam nadzieję ,iż trochę się zmieniło.Jutro sprawdzę i napiszę co ja zauważyłem
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Rzeczywiscie jest dostępna mapa High 2013. Na allegro też się pojawiły. Kończe targać i zobacze czy są najnowsze ulice w moim mieście:)

Kodowanie, Konwersja aut na EU z każdym systemem. NCD2. Aktywacja Carplay, Android Auto, usług online.

Opublikowano
czy ktoś już wypalił płytę? czy mieści się na jednej płytce dvd? bo coś u mnie nie może się zmieścić.
Opublikowano
DVD DL+
zycie zaczyna sie po 50i
Opublikowano
jakiej firmy? na mkIV pójdzie
Opublikowano
nie zmieści się nawet po odchudzeniu języków?
Opublikowano

Miesci się na jednej DVD-R SL bez problemu.

Już przerobiłem i wgrałem Fotoradary na PL CZ i D.

Zaraz zacznę uploadować na chomika. Jak skonczę to wrzucę link.

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Opublikowano
ok czekam, a co to jest za płyta DVD-R SL
Opublikowano
DVD-R SL to płyta DVD jednowarstwowa o pojemności 4.7 GB
Opublikowano
Próbowałem nagrać na DVD+R 4,7GB ImgBurn zostawiłem tylko jeden język i program zgłasza że za mało miejsca. Obraz ma 4 654 246KB. Co jest grane?
Opublikowano

I mam rację.

Bo nie tylko języki trzeba wyrzucić.

Na płytę 4,7GB mieści się ok. 4500MB

Edytowane przez matimisztal

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Opublikowano

Idzie ale powoli.

Jutro rano powinno być już wszystko tj. 18 x 200MB + 1 x 20MB

http://chomikuj.pl/matimisztal/BMW+Navigation+DVD+Road+Map+Europe+HIGH+2013

Edytowane przez matimisztal

Pozdrawiam,

Mateusz


Najnowsze Mapy do Nawigacji 2014

http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW

Opublikowano

SIEMA

Ja równiesz dołanczam się do podzienkowań za mapke.

A co do czy wejdzie czy nie - to chyba wystarczy wywalić plik TABLET tak jak w mapce 2012 i mapka wskakuje na 4108 MB jak w moim przypadku (zrobiłem radary na PL,D,NL i B.)

Można to zrobić ULTA iso tak jak ze zbędnymi językami

Jeszcze raz dzieki bo ja sam nie mam czasuna szukanie.

pozdro

http://www.realoem.com/bmw/select.do?kind=P&arch=0

http://bmwfans.info/parts/catalog/

Pomoc - forums.m3cutters.co.uk/showthread.php?t=4699

Jaki czytnik http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=38428


MAPKI I SOFTY PRZENIESIONE Z RAPIDSHARE NA CHOMIKA. Haslo: navimk4 http://images.chomikuj.pl/button/dareckx1.gif

Opublikowano
czy trzeba zostawić jeden język, czy wyrzucić wszystkie?
Opublikowano

Witam Czy ta mapa będzie pasowała do E91 z navi Professional rok 2007 nie jest to na pewno CIC.

Z góry dziękuję za pomoc.

Opublikowano

Hej,

 

Nie będzie, za parę dni wystawię Professional 2013.

 

Pozdrawiam,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.