Mam pytanie, dopiero kupilem bmw 320d z 2008r i nie mam mapy Polski, co musze zrobic zeby nagrac plyte z nawigacja ? Prosilbym o konkretne instrukcje krok po kroku bo jestem w tych sprawach laikiem a nie chce niczego zchrzanic. Nie moge znalezc na forum konkretnej instrukcji co trzeba zrobic. Najlepiej jesli ktos moze np na gg wytlumaczyc po kolei co robic, czy trzeba jakos soft w samochodzie aktualizowac itd.