Skocz do zawartości

e46 320d - nie otwiera bagażnika


yarq89

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam spory problem z bagażnikiem a dokładniej od pewnego czasu nie otwiera bagażnika przełącznikiem na klapie. otwiera tylko kluczykiem. Piszę, bo może ktoś mi pomoże jakimś doświadczeniem zanim rozbiorę pół auta... pierwsze co przychodzi mi do głowy to ten właśnie przełącznik, ale śrubki są pordzerwiałe i trochę będę musiał przy tym posiedzieć więc może problem jest w innym miejscu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częsty problem w sedanach. Chodzi napewno i przewodny w osłonie gumowej łączącej klapę bagażnika z nadwoziem. Zciągnij z jednej strony ten przepust i zobacz w jakim stanie są przewody. Mogą być popękanie (izolacja) i zaśniedziałe w środku. Sprawdź i napisz co i jak, to pomogę dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam to samo,nie otwiera ani z pilota ani z zamka,tylko kluczem...

Również wszystko przeryłem,nawet kupiłem nowy zamek i nic...oświetlenie bagażnika też nie działa...

obawiam się że moduł komfortu jest przyczyną,chyba że macie jakieś inne wskazówki... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie. Jakiś czas temu bagażnik przestał się otwierać z klapy ale tylko czasem, potem z pilota też był problem też tylko czasem. Na koniec zaczął się sam otwierać chyba przy włączaniu i wyłączaniu świateł oczywiście też tylko czasami. Kable są ok. Od 3 tygodni wszystko śmiga jak powinno. Podejrzewam moduł komfortu ale czasem było tak że jak trzasnąłem klapą to śmigało dobrze więc generalnie nie wiadomo o co chodzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja również od początku podejrzewałem moduł komfortu a wiem, że coś z nim jest nie tak jak powinno bo dawniej nie otwierał w ogóle auta z pilota a kluczem jedynie drzwi kierowcy ale z bagażnikiem było ok a teraz wszystko się odwróciło. chyba trzeba będzie zmienić na e60, bo już mi się nie chce co chiwlę usuwać jakichś usterek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.