Skocz do zawartości

E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 741
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziwne ,ze nigdy nie wchodzilem do działu galeria... to był wielki błąd bo jest tu czym oczy nacieszyć.

 

Przepiekne cabrio- jedna z najpiekszniejszych trójek jakie widziałem w zyciu. :cool2: Ja bym mimo wszystko zrobił listwy w srodku na czarno. Cała czarna w środku i baiała na zewnatrz to był efekt. jakos nie podobają mi sie te białe akcenty w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyciek i pompa. Brak plynu spowodowany przez wyciek doprowadzil do zatarcia pompy.

 

ostatnio znalazlem na allegro uzywana dzialajaca pompe za 300 zl do swojego ale to nie proste. Regenerowana pompy trzymaja mniej wiecej rok. Uwaga plyn musi byc dokladnie na linii w zbiorniczku wyrownawczym bo za duzo to rownierz nie dobrze moze zbyt obciazyc pompe.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jak to nie proste znalezc pompe. Ja widze kilkanascie.

Jedna jest za 1000 z tym samym numerem czesci.

http://allegro.pl/bmw-e90-e91-3-0d-pompa-wspomagania-6216km-6783287-i5126052176.html

Inne za 250 sa i identycznie wygladaja ale nie mam pewności czy to to.

 

Jest jeszcze na ebay.de taka za 99EUR.

http://www.ebay.com.sg/itm/Original-BMW-Servopumpe-90-E91-E92-E93-auch-LCI-325d-330d-Lenkhilfepumpe-6783287-/281189845404?pt=DE_Autoteile&hash=item417838899c

 

Ktoś może pomóc? Numer częsci 6783287 - dla aut z aktywnym układem kierowniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle sie wyrazilem... latwo jest kupic dobra uzywana pompe za 70% ceny nowej, trudniej o sprawna pompe za 400 zl :mrgreen: bo duzo z nich jest niesprawnych.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No jest przeciez opcja zwrotu w ciagu 10 dni jesli cos nie pasuje.

 

Znalazlem jeszcze to:

http://allegro.pl/pompa-wspomagania-bmw-e90-e91-e92-e93-oryginal-i5116890888.html

Nie ma informacji o numerze czesci BMW. Niby cos jest ale nigdzie nie znajduje tego numeru. Ktos pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest przeciez opcja zwrotu w ciagu 10 dni jesli cos nie pasuje.

 

Znalazlem jeszcze to:

http://allegro.pl/pompa-wspomagania-bmw-e90-e91-e92-e93-oryginal-i5116890888.html

Nie ma informacji o numerze czesci BMW. Niby cos jest ale nigdzie nie znajduje tego numeru. Ktos pomoże?

 

Z tym zwrotem masz racje ale trzeba sie troche czasem nameczyc aby go doprowadzuic do skutku.

to nie jest czesc przed liftem ???

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zwroty sa bezproblemowe. Moge podeslac Ci pismo ktore zawsze dziala. Nie trzeba miec nawet paragonu. :)

Co do czesCi to jest przedlift dla e92 e93 i polift dla e90 e91.

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6783287-pompa-wspomagania-ukladu-kierowniczego

 

Czyli doradzasz raczej taka za 1000 zl z 6tys km przebiegu niz taka za 450zl?

1000zl to i tak 1/3 ceny ;)

 

Tak w ogole to pierwsza awaria tego auta od kupna we wrzesniu w 2012 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz sie nauczylem ze w polsce cena nie odwzoruje jakosci czesto tylko raczej zrodlo i po dwoch razach gdzie trafilem na oszustow z czego jednemu zamkneli konta na allegro, biore od dwoch gosci ktorzy mi szukaja czesci, potem je wystawiaja a ja je kupuje tylko trzeba czekac.

 

Jezeli orginal kosztuje 3 tys to ja bym zaryzykowal to za 450 zl i w razie czego zwrocil a potem wzial to za 1000 zl, brak wspomagania hydraulicznego na 15 dni to nie koniec swiata da sie jezdzic.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak zerwiesz pasek to mozesz sobie narobic bardzo duzyc kosztow ale od buczenia do zatarcia jest jednak duza roznica, ja jezdzilem wlasnie trzy tygodnie z cieknaca pompa zanim znalazlem ta dobra tylko regularnie dolewalem plynu. Sprawdzilismy pasek post factum i byl ok (z drugiej strony byl prawie nowy ale wymiana paska to koszt rzedu 100 zl i robisz go prewencyjnie co 150 tys km.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Zamówiona ta za 450. Ma jeszcze niższy przebieg niż ta za 1000 i wygląda identycznie więc jestem dobrej myśli. W razie czego oddam i zamówię tą drugą. Oby było dobrze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ,że te regeneracja pompy ma sens ... Ale musi to zrobic ktoś kto umie to zrobic dobrze. W Volvo s80 mojego taty juz 6 lat po regeneracji i jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Tylko ze regeneracja kosztuje pewnie z 700zl . Wole pompe z 3tys km przebiegu niz regenerowana za 700. O ile faktycznie to ma 3tys km przebiegu ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... O ile faktycznie to ma 3tys km przebiegu ;).

 

No właśnie tego nie wiesz... Ja w Poznaniu bym Ci załatwił regenerację za 450zł. Gwarancja na poł roku , ale robiona u taty mojego przyjaciela... Tak jak wspomniałem mojemu tacie w Volvo S80 chodzi i chodzi...

 

Jesli chcesz to mozesz przysłać. Firma nazywa sie HAPOMECH Poznań ul Rawicka 62 pan Siejak. bioerze zwykle 600zł ale jak przezemnie to 450 zł by było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regenerowane pompy wspomagania trzymaja bardzo srednio, pierwsza regeneracja mi wytzymala troche ponad rok w BMW, w audi nawet nie 7 miesiecy, nie warto bo za kazdym razem placisz za wymiane i plyn. Regeneracja fabryczna trzyma 3 lata mini ale kosztuje okolo 1000 zl (robiona przez firme lizarte ) : http://www.lizarte.com/fr/Pompes-de-Direction/BMW-3-Descapotable-E93-2006-08-.aspx

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś do 530d, w którym od miesiąca buczała pompa wspomagania, wlałem dostępny w każdym markecie stp power steering, który stosuje się raczej profilaktycznie aby zapobiegać a nie naprawiać zepsutą już pompę ale o dziwo przeszło jak ręką odjął. Zanim zmienisz możesz z ciekawości zalać, tylko trzeba odessać wcześniej płyn wspomagania, żeby nie przelać.

 

Ps. Możesz podesłać to pismo, które działa na niechętnych do zwrotów handlarzy ? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

U mnie raczej nie pomoze bo jest wyciek.

 

EDIT: Dorzucam treść odstąpienia od umowy w wersji z podaniem przyczyny i bez podania przyczyny. Do tekstu na górze należy dopisac dane nadawcy (Wasze) i odbiorcy (oszusta ;) ). Poniżesz własnoręczny podpis konsumenta. PAmiętajcie, że paragon nie jest konieczny jeśli kupiliście przez net i jest na to dowód.

 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość

 

Oświadczam, iż z powodu niezgodności otrzymanego przedmiotu z treścią ogłoszenia w serwisie

aukcyjnym www.allegro.pl polegającym na zatajeniu w treści ogłoszenia informacji jakoby przedmiot

aukcji czyli felga aluminiowa była krzywa odstępuję od umowy kupna .........................................

wystawionej w wymienionym serwisie w aukcji o numerze XXXXXXXX. Nadmieniam również, iż

zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o

odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271)

odstąpienie od umowy przysługiwałoby mi nawet bez podania przyczyny. Ze względu jednak na fakt

wystąpienia opisanej niezgodności proszę również o zwrot kosztów przesyłki w kwocie 50zł.

Proszę o zwrot kwoty ......zł (słownie .......................... złotych) na rachunek bankowy o numerze:

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX.

 

Zwracam w stanie niezmienionym przedmiot umowy otrzymany dnia 28.11.2014.

Nie posiadam paragonu dla opisanego przedmiotu. Ze względu na fakt zawierania umowy za

pośrednictwem serwisu allegro.pl paragon nie jest konieczny. Informuję, iż w rejestrze klauzul

niedozwolonych prowadzonym przez Prezesa UOKiK pod numerem 2685 mamy następujący wpis:

 

„Do reklamowanego lub zwracanego produktu konieczne jest dołączenie paragonu”.

Informuję również, iż w obecnej sytuacji do wykonania zwrotu fiskalnego nie jest konieczny oryginał

paragonu. Zwrotu można dokonać w oparciu o kopię paragonu oraz niniejsze pismo.

 

 

Druga wersja:

 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

zawartej na odległość

 

Oświadczam, że zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentow oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271) odstępuję od umowy kupna .............................. nr. ..........................

zawartej dnia........................... poprzez serwis internetowy Allegro.pl

Proszę o zwrot kwoty ............ zł (słownie: ..........................)

na konto nr. ...............................

Zwracam, w stanie niezmienionym przedmiot umowy otrzymany dnia ....................... r.

 

Podpis konsumenta.

 

 

Zawsze działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Co do wspomagania - pompa okazala się sprawna. Niestety maglownica była nieszczelna ale temat już ogarnął kolega gorlik79 i kolega dziqsek od strony elektroniki :cool2:

Jeszcze musze poleciec zrobić kalibrację ze względu na aktywny układ kierowniczy (trzeba było jeszcze zrobić geometrię - przy okazji polecam stację na ul. Augustówka 6 - pełna profeska). Od razu zrobie serwis olejowy.

 

Miałem już klienta na białasa i byłem umówiony na tranzakcje w weekend. Wczoraj wieczorem przysiadłem jednak do szukania potencjalnego następcy i niestety cokolwiek co niebyloby krokiem w tyl wymaga nakladów w okolicach 140k. Na ten moment jestem zbyt rozsądny (lub poprostu zbyt biedny ;) ) na takie "inwestycje". ;) Białas zostaje. :) (fanfary ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.