Skocz do zawartości

e60 Stalowa Wola WBANB310XOBO79596


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że do oględzin e60 wiekszość podchodzi niechętnie( jak do pojazdu kosmitów) i spodziewam się że i tym razem nie znajdę amatora ale może akurat znajdzie się odważny kto obejrzy ten egzemplarz:

http://moto.allegro.pl/bmw-e60-545-333km-sedan-czarna-skory-hud-i2605246285.html#tabsAnchor

Nie chodzi mi o wnikliwe przetrzepanie auta bo to wynaga jakiejś tam wiedzy ale ogólne oględziny czy jakoś to wszystko trzyma się kupy czy nawet nie warto tam jechać. Może ktoś ją obejrzy i podzieli się uwagami a mi być może zaoszczędzi drogi.

P.S. gdzie w tamtych okolicach- Stalowa Wola- mogę przebadać to auto gdyby doszło do wyjazdu, polecacie jakiegoś speca??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBANB310X0B079596

Kod typu NB31

Typ 545I (EUR)

Typoszereg E E60 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik N62

Pojemność skokowa 4.40

Moc 245

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka LEDER DAKOTA/GRAU 60 (LCAD)

Data prod. 2004-04-02

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S217A AKTIVLENKUNG Aktywny układ kierowniczy

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S229A DYNAMIC DRIVE Dynamic Drive

S300A NOTRAD Koło dojazdowe

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S319A INTEGRIERTE UNIVERSAL-FERNBEDIENUNG Zintegrowana pilot uniwersalny

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S455A AKTIVSITZ FUER FAHRER/BEIFAHRER Aktywny fotel kierowcy/pasażera

S456A KOMFORTSITZE ELEKTRISCH VERSTELLBAR Fotel komfort z pamięcią

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S541A AKTIVE GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Adaptive Cruise Control

S591A LM RAEDER STERNSP.124 NOTL.MISCHB. Obr. BMW, st. le. spr. gw. 124

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S610A HEAD-UP DISPLAY Wyświetlacz przezierny

S638A AUTOTELEFON PROFESSIONAL Telefon samochodowy Professional

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S677A HIFI SYSTEM PROFESSIONAL System HiFi Professional DSP

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S6UBA SPRACHEINGABESYSTEM VORBEREITUNG Instalacja systemu sterowania głosem

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Instrukcja obsługi, jęz. włoski

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie CO2

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

S928A REIFENSTEUERUNG Sterowanie opon

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

 

Edytowałem ostatni post. Auto pochodzi z Włoch lecz mimo wszystko ogłoszenie wydaje mi się jak najbardziej ok. Sprzedający na wstępie mówi co jest w aucie do ewentualnej poprawy lakierniczej. Niestety nie posiada faktur z serwisu a ja nie mówię po włosku takze nie będę twoim konkurentem ws kupna. Podczas rozmowy telefonicznej potwierdził że ma wszystkie potrzebne dokumenty włoskie do rejestracji auta w Polsce.

Edytowane przez andrzej29

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Komedia..i przebieg mu się pomylił z pojemnością..na dodatek błędnie wpisaną :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde z Włoch- to niedobrze bo wysłałem VIN koledze z ASO i coś się nie odzywa-zapewne historii nie znajdzie :( . Z tą babcią to dobry żarcik w przebieg też nie wierzyłem- myślałem że może po wymianie silnika.

Cena jest do opłat, może się przejadę obejrzeć na żywo w łikent, czekam na pomoc forumowiczów ze Stalowej :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzwoniłeś? Pytałeś o przebieg? I o tą babcię?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przebieg pytałem - stanowcza odpowiedz że prawdziwy zresztą w ogłoszeniu zachęca do sprawdzenia ( gdyby auto było z Niemiec to nie byłby taki stanowczy bo łatwo sprawdzić) a tak włocha to już wiekszy problem,

Jutro zadzwonię jeszcze do niego ale o babcię sie nie będę pytał bo to śmieszne- w sumie w dowodzie rej. może być i Berlusconi a furę dojeżdżał jego syn/wnuk/ czy bratanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

79 letnia babcia, jako poprzednia i jedyna włascicielka, nie wróży nic dobrego. Na starość ponad 300 konny bolid? Prawdziwa atomowa babcia :lol:

Oj tam. Ostatnio byłem z kolegą w Niemczech po mercedesa CL 500 od równie starej Helgi z niewiele większym przebiegiem a pod domem stał całkiem świeży W 221 starego Hansa.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie skupiacie się na tym co trzeba.

1) Babcie należy olać - nie ma znaczenia

2) Przebieg - olać. Nie da się skręcić z 200k na 45k bo od razu będzie widać, po zużyciu wnętrza. Jak jest skręcony ze 100 - 150 to i tak mało.

3) Wg mnie należy się skupić na wypadkowości auta i tu szukać kruczka. Weź miernik i wszystko wymierz tam gdzie zazwyczaj się spawy szpachluje.

4) To nie są zdjęcia ze stalowej woli tylko ze wsi jakiejś

5) Nie znam żadnego rozsądnego miejsca w stalowej gdzie można sprawdzić BMW - mimo że znam miasto. Proponuje ci wziąć komp i kabel - elektronikę sprawdzić samemu, jak OK to pojechać do stacji kontroli pojazdów - w Stalowej Woli lub Sandomierzu.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie jak perconti i pewnie tak zrobie. Wolałbym jednak znać ogólny zarys sytuacji od kogos miejscowego bo chyba po to jest ten dział żeby oszczędzic komuś wycieczek. Jednak na własnym przykładzie wiem że nie bardzo sa chętni do oglądania e60 bo ludzie chyba sie jeszcze boją tego cudu techniki - tak było 2 lata temu i jest do dzisiaj.

Gdyby auto stało w Lublinie to wiedziałbym gdzie je badać a tak Stalowa Wola to dla mnie nieznany ląd i nie wiem czy nie trafie na dobrego kolegę tego handlarzyny na stacji diagnostycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to babcia nie jest ważna. Takie idiotyzmy o stanie wieku poprzedniego własciciela świadczy o tym, że aktualny własciciel chce coś uwiarygodnić i nie ma nic ciekawego do powiedzenia.

 

No wlasnie o to mi chodzi. Zobacz, napisali cos takiego i tylko o tym gadamy, a nie o tym czy samochod bity albo zalany.

 

 

 

Sent using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to babcia nie jest ważna. Takie idiotyzmy o stanie wieku poprzedniego własciciela świadczy o tym, że aktualny własciciel chce coś uwiarygodnić i nie ma nic ciekawego do powiedzenia.

 

No wlasnie o to mi chodzi. Zobacz, napisali cos takiego i tylko o tym gadamy, a nie o tym czy samochod bity albo zalany.

 

 

 

Sent using Tapatalk 2

Bo tylko o tym możemy swobodnie rozmawiac, bo tylko to jest pewne bez oglądania auta na żywo :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżąc pod pierzynka mogę ci juz powiedzieć że pewnie siedzą w niej wszystkie klątwy modelu e60 a zwłaszcza 545

Nie siedzę w temacie "modelu e60 a zwłaszcza 545", więc może byłbyś tak miły i uchylił rąbka tajemnicy o jakie klątwy chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Leżąc pod pierzynka mogę ci juz powiedzieć że pewnie siedzą w niej wszystkie klątwy modelu e60 a zwłaszcza 545

Nie siedzę w temacie "modelu e60 a zwłaszcza 545", więc może byłbyś tak miły i uchylił rąbka tajemnicy o jakie klątwy chodzi.

Staszek? Stach ? Czy móglbyś mi przepchnąć wannę ? :mrgreen: Przepraszam :wink: To że auto jest bezwypadkowe to widać gołym okiem, szczególnie szczelina maski przy szybie z błotnikiem strona kierowcy, można dolewac płyn do spryskiwaczy bez jej otwierania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto musi być bezwypadkowe ponieważ samo hamuje przed przeszkodą. Babcia włascicielką....a czemu nie? Skoro jako jedyna w rodzinie ma czyste konto w ubezpieczalni. Dokladnie rok temu pisali o aferce we Włoszech w ktorej to starsza pani miała kilkanaście wypłat odszkodowań z tyt wypadków...na motocyklu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo temat babci jest smieszny i na miejscu handlarza bym o tym nawet nie wspominał- równie dobrze w dowodzie może być wpisany Berlusconi a i tak wiadomo że i babcia i on tym autem nie jezdzili.

Nie ma nadal chętnych do oględzin- tak jak mówiłem -e60 -kosmiczny pojazd, strach podchodzić. Na zdjęciach spasowanie maski może świadczyć o dzwonie ale w rzeczywistości może to malutki dzwonek :mrgreen: i podłużnice całe i nie jest tak strasznie jak możnaby pomyśleć.

Temat rurki jest mi znany ale to może się zdarzyć nawet w igiełce z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że czujność musi być wzmożona, zdaję sobie sprawę że nie będzie to igła i zapewne swoje wady ma. Dopuszczam malowanie elementów jednak jakiegoś ulepa spawanego z trzech nie zniese :)

Do podanej ceny należy doliczyć opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.