Skocz do zawartości

Nie otwiera z pilota, natomiast zamykac sie zamyka z pilota


Slaaweek91

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.

Bardzo upierdliwa sprawa w e46 i dość częsta. Pada przekaźnik w module komfortu który jest zlokalizowany za schowkiem od strony pasażera. Nalezy zlokalizować przekaźnik, wylutować i wlutować nowy. Chyba że nie chcesz oszczędzać to wymiana na nowy moduł. Ja miałem to samo i po wlutowaniu nowego (uzywany - sprawny) przekaxnika jest wszystko jak nalezy. Oczywiście polecam żeby ktoś to wlutował kto potrafi to zrobić bo bardzo łatwo przepalić ściezki i moduł nadaje się do kosza.

Powodzenia.

Pozdrawiam.

Bierz Mnie Wszędzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

Podejmę się pod temat.

 

U mnie nie otwierają się drzwi kierowcy, pasażera tak - z pilota.

 

Zamykają się wszystkie.

 

Drzwi kierowcy nie działają także z pstryka na tunelu.

 

Elektryk, z tego co zrozumiałem, nie widział modułu komfortu na kompie.

 

Czy na podstawie tego można stwierdzić z duża dozą prawdopodobieństwa ze to moduł?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem takich objawów i z tego co czytałęm to rzadki objaw wskazujący jednoznacznie na moduł ale to co mogę poradzić to wyjąć moduł, spryskać sprayem do wzbudzenia przewodności i może zadziała. A siłownik sprawny? Bo mi to wygląda na siłownik raczej...
Bierz Mnie Wszędzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba zdemontować schowek (łatwo idzie, kilka śrub, nie zapomnij o tych na dole schowka bo je słabo widać). Potem musisz odkręcić taką białą nakrętkę i pochylić całą szynę w której siedzą sterowniki i trzeba trochę pokombinować żeby całą puszkę (taka biała) wyjąć z modułem komfortu. Na pewno gdzieś jest opisane na forum.
Bierz Mnie Wszędzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie instrukcję naprawy,czyszczenia modułu komfortu zapożyczone z innego forum o tematyce BMW

 

http://www36.zippyshare.com/v/41952884/file.html

 

Mam nadzieje,że autor nie będzie miał nic przeciwko ,podziękowania dla niego bo to mi pomogło, plik jest ogólniedostępny ale trzeba się naszukać . Mam nadzieje ,ze teraz choć wyjęcie modułu stanie się dla was łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.