Skocz do zawartości

Centralny zamek...problem!?


maydayino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam E46 Coupe i kiedy zamykam drzwi z pilota wszystko jest ok, ale kiedy otwieram nie otwierają się drzwi kierowcy i muszę za każdym razem używać kluczyka by wejść do samochodu. Używając przycisku centralnego zamka wewnątrz samochodu jest identyczna sytuacja. W felernych drzwiach słychać, że zamek pracuję przy otwieraniu, ale nieodryglowuje zamka. Czy może być to wina modułu komfortu, czy to wina zamka w drzwiach?. Jeśli tak to da się to jakoś naprawić (zamek, moduł), czy wchodzi w grę tylko wymiana? Dodatkowo kiedy samochód jest zamknięty i użyję przycisku z pilota aby otworzyć klapę bagażnika, klapa otwiera się, ale nie mogę jej zamknąć. Dopiero po ponownym naciśnięciu przycisku otwierania klapy bagażnika można ją zatrzasnąć. Dodam, że samochód jest wyposażony w fabryczną instalację alarmową bo nie wiem czy ma to jakieś znaczenie.

 

Dzisiaj sprawdziłem jeszcze raz działanie centralnego z przycisku który jest wewnątrz samochodu bo wczoraj pisząc ten post nie byłem pewien no i drzwi kierowcy nie zamykają się ani nie otwierają także przepraszam za błąd;)

 

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Edytowane przez maydayino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.