Skocz do zawartości

wskazanie komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Betriebsanl, Olstandlenkhilfe

 

 

ostatnio zaczął wyświetlać mi takie wskazania

 

co to oznacza ?

Opublikowano
sprawdz poziom płynu od wspomagania/ NIVO
Opublikowano
Masz chyba za niski poziom oleju...
Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Opublikowano

chyba jednak nie :duh:

 

Lenkhilfe to wspomaganie kiery, w 750 połaczone z wspomaganiem hamulców i nivo

 

poziom oleju to

 

Oelstand Motor :wink:

 

:8)

Opublikowano
  • Autor

1. czyli poziom oleju we wspomaganiu kierownicy czy hamulców ?

 

2. no i co z tym "Betriebsanleitg" cały czas mi się zapala - z tej instrukcji nie zabardzo z tej instrukcji wynika.

 

3. zapala mi się również washwasserstand ale mam zalany cały zbiornik czy to wina czujnika jak tę dolegliwość usunąć

 

4.jak wyłączyć dzwięk przy sygnalizacji włączenia świateł straszenie głośny

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
1. czyli poziom oleju we wspomaganiu kierownicy czy hamulców ?

 

Weź sobie dzień urlopu albo poświęć sobotnie przedpołudnie i przejrzyj auto. Widzę, że nie jesteś pewien niczego w swoim aucie, więc posprawdzaj WSZYSTKIE płyny.

 

2. no i co z tym "Betriebsanleitg" cały czas mi się zapala - z tej instrukcji nie zabardzo z tej instrukcji wynika.

 

To właśnie oznacza "zerknij no w instrukcja". Do tego ZAWSZE w komplecie jest inny komunikat.

 

3. zapala mi się również washwasserstand ale mam zalany cały zbiornik czy to wina czujnika jak tę dolegliwość usunąć

 

Jeżeli zbiorniczek spryskiwacza masz zalany do pełna, a komunikat WASCHWASSERSTAND się świeci, to coś nie tak z czujnikiem.

 

4.jak wyłączyć dzwięk przy sygnalizacji włączenia świateł straszenie głośny

 

Nie ma takiej opcji, można to zrobić jedynie nożyczkami...

Kai
Opublikowano
1. czyli poziom oleju we wspomaganiu kierownicy czy hamulców ?

 

zacznij od znalezienia zbiorniczka płynu wspomagania kierownicy :D

 

nie chodzi o płyn hamulcowy !! :wink:

Opublikowano
1. czyli poziom oleju we wspomaganiu kierownicy czy hamulców ?

 

Zbiorniczek masz po lewej stronie poniżej zacisku ładowania akumulatora.

Przy okazji zobacz czy nie ma wycieków bo tego płynu nie powinno raczej ubywać.

Jeżeli masz NIVO to zobacz też kolor płynu (powinien być zielony - CHF 7.1) no chyba że na korku są inne oznaczenia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.