Skocz do zawartości

E46 320d 150 km czy 136 km ?


sokół520d

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety ja w swoje auto kuuuupę kasy wpakowałem. Regeneracja pompy w Boschu, pompa w baku, termostaty oba, dwumas, sprzęgło, koło pasowe, poduchy silnika, jeż, podpora wału, odma, no i przednia szyba idzie do wymiany teraz, poza tym wiele pomniejszych pierdół, wszystkie części ori albo odpowiedniki ori. Nigdy się tej kasy nie odzyska a po roku pomimo doinwestowania auto można je sprzedać ze wiele mniej niż się kupiło. Człowiek chciałby zmienic auto, to sprzeda z dużą stratą doinwestowane i kupi auto w którym wymieniane od nowości może filtry były. Dlatego bunia zostanie ze mną na długo i uważam że lepiej jest dozbierać kasy i kopić auto które chcemy mieć na prawdę i nie będziemy go chcieli zmieniać za rok. Na miejscu autora tematu szukałbym przedlifta benzyny w dobrym gazie. Diselek, owszem 5 litrów potrafi spalić ale części/awarie potrafią wypłukać portfel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te auto to znajomy chce kupic niby alternatywa jest n42 2.0 143 konie benzyna ,ale tam znowu niektorzy walcza z tym silnikiem: napinacze , slizgi , lancuch i tak czesto chodzi jak diesel ,wiec sam juz niewiem czy skoro tak chce diesla to nie bedzie lepszy wybor.

Moje byle e36325 , e46328 ,e46 318CI obecnie 330CI F/L


http://ilespala.pl/obrazek/2041/3/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego są różne teorie dużo poliftów w cenie do 22 tys to naprawde padaczki choć czasem może się trafić naprawde możliwa,ja kupiłem rok temu za 25 z 2003 roku ale to było 19 auto oglądane nie jest to rodzynek bo była bita ale nie groźnie, i dołożyłem w nią przez 35 tys. km termostaty, poduchy , odme ,tarcze i klocki, chodzi naprawde dobrze , ale już miałem się zrazić do disla 2.0 bo dużo aut naprawde było w kiepskich stanach ,ps nie oglądaj nawet auto po komisach ,oni kłamią na każdym kroku... Powodzenia w szukaniu ja jestem zadowolony z bmw i zakupu... a kolega kupil 2.0 na pompie tj,136 km i miał od samego początku problemy, tak ,że powodzenia w szukaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupile niecaly rok temu przed lifta i tez lisa usterek jest dosc dluga.

 

- pompa wtryskowa

- termostat glowny i EGR

- rozrusznik

- sprezarka klimatyzacji

- sworznie

- tuleje przedniego wachacza

- plecionka

 

I wiele innych drobnych rzeczy. Wiec albo kupic tanio i nastawic sie na inwestowanie albo kupic powyzej ceny rynkowej ale z pewnej reki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.